Užklupusi liga Mindaugui Kuzminskui neleido žaisti pirmajame mače

NBA lygoje kontrolinių rungtynių cikle Mindaugo Kuzminsko atstovaujama „New York Knicks“ namuose 107:115 (33:30, 24:29, 21:34, 29:22) pralaimėjo „Brooklyn Nets“. M.Kuzminskas šioms rungtynėms nebuvo registruotas dėl ligos.

Mindaugas Kuzminskas nežaidė pirmosiose draugiškose rungtynėse<br> AFP/Scanpix nuotr.
 "Knicks" - "Nets"<br> USA Today Sports nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2017-10-04 07:52, atnaujinta 2017-10-04 08:49

Anot Niujorko žiniasklaidos, M.Kuzminską užklupo blauzdos skausmai. Tai kiek neįprasta situacija, kadangi lietuvis traumų kamuojamas yra gana retokai.

„Knicks“ Sužaidus penkias minutes jau pirmavo dviženkliu skirtumu (18:8). Vis tik iki kėlinio pabaigoje „Nets“ atsitokėjo ir pasivijo. Jiems pavyko priartėti vos per vieną metimą (30:33).

Antrajame kėlinyje jau „Nets“ primetinėjo savo sąlygas, o Bruklino krepšininkų pranašumas visiškai išryškėjo po didžiosios pertraukos. Jiems pavyko atitrūkti iki 18 taškų (82:64).

„Knicks“ krepšininkai rankų nenuleido ir lemiamo ketvirčio pradžioje priartėjo iki 5 taškų (88:93), tačiau tuo sugrįžimas ir baigėsi. „Nets“ atlaikė varžovų šturmą ir šventė pergalę.

Komandoms puikiai sekėsi pataikyti iš tolimų distancijų. „Nets“ pataikė 50 proc., „Knicks“ 40 proc. metimų.

„Knicks“: Timas Hardaway'us (5/11 trit., 7 atk. kam.) ir Enesas Kanteris po 17, Kristapas Porzingis 15 (5 atk. kam.), Courtney Lee 12, Dougas McDermottas 9. „Nets“: D'Angelo Russellas 19, Seanas Kilpatrickas 15, Joe Harrisas ir Rondae Hollisas–Jeffersonas po 13, Quincy Acy ir Spenceris Dinwiddie po 12.

„Nets“: D'Angelo Russellas 19, Seanas Kilpatrickas 15, Joe Harrisas ir Rondae Hollisas–Jeffersonas po 13, Quincy Acy ir Spenceris Dinwiddie po 12.