NBA žvaigždėms nepavyko pergalingai debiutuoti „Thunder“ gretose

NBA lygoje vis daugiau komandų išbando jėgas ikisezoninėse rungtynėse. „Oklahoma City Thunder“ pirmajame išbandyme namuose 97:104 (25:27, 27:32, 21:31, 24:14) turėjo pripažinti  „Houston Rockets“  pranašumą.

"Thunder" pralaimėjo "Rockets"<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Oct 4, 2017, 8:36 AM, atnaujinta Oct 4, 2017, 10:57 AM

Aikštės šeimininkams negalėjo padėti komandos lyderis. Dėl ligos susitikimą praleisti turėjo Russellas Westbrookas.

Pirmajame kėlinyje Oklahomos krepšininkai pirmavo 19:13 ir kontroliavo rungtynių eigą, tačiau viskas „Rockets“ antrajame kėlinyje surengė galingą spurtą ir ne tik išsiveržė į priekį, tačiau įgijo ir 18 taškų pranašumą (50:32).

Trečiajame ketvirtyje atotrūkis buvo jau 23 taškai (93:70). Nors ketvirtajame kėlinyje Oklahomos krepšininkai varžovus pristabdė, jų pasivyti nepavyko ir teko tenkintis pralaimėjimu.

„Rockets“ rezultatyviausiai žaidė 21 tašką surinkęs Ericas Gordonas , 18 taškų pridėjo T.Ariza ), 16  Jamesas Hardenas , 11 įmetė Chrisas Paulas .

„Thunder“ 19 taškų pelnė Carmelo Anthony, 15 taškų pridėjo Paulas George'as, po 11 – Isaiah Canaanas ir Danielis Hamiltonas.