D. Sabonis ir M. Kuzminskas savo komandų pasirodymus lydėjo akimis

Domantas Sabonis ir Mindaugas Kuzminskas NBA draugiškose rungtynėse savo komandų pasirodymus stebėjo nuo suolo, o jų atstovaujamos komandos patyrė pralaimėjimus.

M.Kuzminsko ir D.Sabonio atstovaujamos ekipos patyrė nesėkmes<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Oct 10, 2017, 7:20 AM, atnaujinta Oct 10, 2017, 8:08 AM

„Indiana Pacers“, žaidusi be pagrindinių žaidėjų kuri 97:107 (27:22, 23:18, 24:36, 23:31) nusileido „Detroit Pistons“ komandai. Domantas Sabonis aikštėje nepasirodė, o kartu su juo ant atsarginių žaidėjų suolelio iko ir kiti svarbūs komandos žaidėjai: Mylesas Turneris, Victoras Oladipo, Bojanas Bogdanovičius, Thaddeusas Youngas, Lance‘as Stephensonas ar Glennas Robinsonas.

Indianos ekipa net ir be lyderių  sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių turėjo dešimties taškų persvarą –  50:40.

Tačiau antroje rungtynių pusėje žaidimas visiškai nesiklijavo. Pralaimėtas tiek trečiasis, tiek ir ketvirtasis kėliniai ir patirtas pralaimėjimas.

„Pacers“: Damienas Wilkinsas 14, Alas Jeffersonas 12 (6 atk. kam.), Jarrodas Uthoffas (7 atk. kam.), ir Joe Youngas po 11, Cory Josephas 10.

„Pistons“: Reggie Jacksonas (6 rez. perd.), Bobanas Marjanovičius (5 atk. kam.) ir Ishas Smithas (9 rez. perd.) po 14, Reggie Bullockas ir Anthony Tollliveris po 13, Henry Ellensonas ir Stanley Johnsonas (6 atk. kam.) po 11.

Be pergalių ir toliau lieka dar kartą suklupusi  „New York Knicks“ ekipa, kuri  95:117 (21:35, 30:24, 20:32, 24:26)  nusileido „Houston Rockets“ komandai.

Varžovams pajusti žaidimo ritmą „Knicks“ leido jau rungtynių pradžioje, kai pirmą kėlinį pralaimėjo 14 taškų skirtumu – 21:35.

Vėliau žaidimas pagerėjo, tačiau „Rockets“ ekipa pranašumo nebepaleido ir privertė „Knicks“ suklupti jau ketvirtąjį kartą.

Dėl smulkios traumos nežaidė Mindaugas Kuzminskas, tačiau Niujorko ekipa vertėsi ne tik be jo. Paskutinių rungtynių dėl klubo skausmų nebaigęs latvis Kristapas Porzingis taip pat buvo patausotas.

Hiustono komanda savo lyderių netausojo. Aikštėje nepasirodė tik Chrisas Paulas, o nesulaikomai žaidė ir tokį pat gerą žaidimą, kaip ir praėjusį sezoną rodė Jamesas Hardenas, kuris ir buvo vienas pagrindinių vedlių į pergalę.

„Knicks“: Timas Hardaway‘us 21, Dameyanas Dotsonas ir Michaelas Beasley po 17, Enesas Kanteris 14 (8 atk. Kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36 (9 atk. kam., 11 rez. perd.), Clintas Capela 19 (9 atk. kam.), Ericas Gordonas 18, Trevoras Ariza 14 (8 atk. kam.).