Pasvalys lemiamu momentu metė taikliau ir paliko „Vytautą“ be LKL pergalių

[[ge:lrytas:lrytas:3029362]][[ge:lrytas:lrytas:3029382]][[ge:lrytas:lrytas:3029393]]

Pasvalio "Pieno žvaigždės"<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 14, 2017, 7:34 PM, atnaujinta Oct 14, 2017, 7:35 PM

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) mače pasiekė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubas, kuris namuose 80:74 (19:22, 14:19, 18:15, 29:18) palaužė b e pergalių liekantį Prienų–Birštono „Vytautą“.

Ketvirtojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei rezultatas buvo lygus 72:72, tačiau pasvaliečiai netrukus nutolo į priekį 4 taškais – 76:72.

Po Eigirdo Žukausko taiklių baudų metimų skirtumas sumažėjo iki 2 taškų (76:74). Visgi, Justo Sinicos tolimas metimas buvo netaiklus, o Artūras Ausėjas įtvirtino pergalę baudų metimais (80:74).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Nikita Balašovas, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir surinkęs 19 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje A. Ausėjas pridėjo 17 taškų, Ryanas Harrow įmetė 13 taškų, Aleksėjus Žukanenka – 11.

„Vytauto“ gretose Edvinas Šeškus ir Eigirdas Žukauskas (7 atk. kam.) pelnė po 18 taškų, Tadas Klimavičius surinko 14 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Tomo Dimšos sąskaitoje buvo 10 taškų.