Eimantas Bendžius pajuto, kokia galinga šį sezoną „Barcelona“

Ispanijos krepšinio čempionate sekmadienis lietuviams nebuvo džiaugsmingas. Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ komanda su Eimantu Bendžiumi išvykoje 58:102 (15:20, 7:29, 17:29, 19:24) nusileido „Barcelona“ krepšininkams, kurie pataikė net 15 tritaškių iš 27 (55 proc.).

"Obradoiro" ir E.Bendžius patyrė pralaimėjimą.<br> "Facebook" nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

2017-10-15 23:15, atnaujinta 2017-10-16 10:22

E.Bendžius per 22 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, padarė 1 klaidą. Už lietuvį rezultatyvesnis buvo tik Mattas Thomasas, surinkęs 19 taškų.

„Barcelona“ komandai 19 taškų pelnė Pierre‘as Oriola, 14 – Thomas Heurtelis.

Saulius Kulvietis ir Badalonos „Joventut“ patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.  „Joventut“ namuose 73:76 (26:13, 15:20, 15:25, 17:18) nusileido Tenerifės „Iberostar“ komandai.

S.Kulvietis per 28 minutes pelnė 6 taškus (1/2 dvit., 0/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo. Patrickas Richardas Badalonos ekipai pelnė 15, Jerome'as Jordanas – 14 taškų.

Svečių komandoje rezultaytviausias buvo Mateušas Ponitka, pelnęs 21 tašką, Franas Vasquezas surinko 16.

Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido „Real“ išvykoje po atkaklios kovos 86:82 (17:18, 26:21, 18:23, 25:20) palaužė titulą ginančią „Valencia“ ekipą. Mačo pabaigoje po Jaycee Carrollo tritaškio „Real“ įgijo 2 taškų pranašumą (84:82), o „Valencia“ savo šansu nepasinaudojo – prarado kamuolį. „Real“ pergalę dvitaškiu įtvirtino Facundo Campazzo.

J.Mačiulis mačui nebuvo registruotas. „Real“ komandai 18 taškų pelnė Anthony Randolphas, 16 – Luka Dončičius. Valensijos gretose išsiskyrė Tiboras Pleissas ir Willas Thomasas, pelnę po 15 taškų.