„Vilkmergė“ nesulaukė šiauliečių pasipriešinimo ir iškovojo pirmąją pergalę

Pirmąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Ukmergės „Vilkmergės“ (1/1) ekipa, kuri svečiuose 89:52 (25:10, 27:14, 15:20, 22:8) įtikinamai nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/3) krepšininkes.

Šiaulietės rungtynėse rimčiau nepasipriešino.<br> Z.Ripinskio nuotr.

Oct 21, 2017, 4:07 PM

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai ir įpusėjus ketvirčiui minimalų pranašumą turėjo „Vilkmergė“ – 9:8. Tačiau netrukus ukmergiškės surengė spurtą 10:0 ir susikrovė dviženklę persvarą – 19:8. Kėlinio pabaiga šiaulietėms taip pat nesusiklostė sėkmingai ir po pirmųjų dešimties minučių „Vilkmergė“ pirmavo – 25:10.

Antrajame ketvirtyje ir toliau dominavo ukmergiškės, kurios neleido nei kiek priartėti „Šiaulių-Universiteto“ ekipai. Įpusėjus antrajam kėliniui viešnios pirmavo jau 20 taškų – 38:18. „Vilkmergė“ tempo nemažino ir toliau bei tolo nuo varžovių. Prieš antrąją mačo dalį „Vilkmergės“ pranašumas siekė net 28 taškus – 52:24.

Po didžiosios pertraukos šiaulietės laimėjo atkarpą 12:5, tačiau tai tik neženkliai leido priartėti – 36:57. Nors puolimą šeimininkės ir pagerino bei laimėjo kėlinį (20:15), tačiau prieš paskutinį ketvirtį ukmergiškės vis tiek turėjo saugų pranašumą – 67:44.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, per kurį šiaulietės stebuklo nesukūrė, o „Vilkmergė“ iškovojo įtikinamą pergalę – 89:52.

„Šiauliai-Universitetas“: Urtė Bukauskaitė 14 (9 kld.), Dominyka Paliulytė 11 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Enrika Matiukaitė (7 atk. kam.) ir Manta Urbonaitė (9 atk. kam.) po 9.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 19, Rita Žilinskaitė 16, Agneta Kisielienė (7 atk. kam.) ir Aurelija Putramentaitė (6 atk. kam.) po 12.

Gyvai: VRK pirmininkė ir R. Požėla apie pirmąjį prezidento rinkimų turą