Nelaimės tęsiasi: grubiai stabdytas Derrickas Rose'as gavo skaudžią traumą

NBA sezono pradžią paženklino dar viena trauma. Šįkart „Cleveland Cavaliers“ įžaidėjas Derrickas Rose'as rungtynėse su „Milwokee Bucks“ ekipa susižeidė čiurną.

D.Rose'as gavo traumą.<br> AFP/Scanpix
 Rungtynių akimirka.<br> AFP/Scanpix
Daugiau nuotraukų (6)

Oct 21, 2017, 8:31 AM

Nemalonus epizodas užfiksuotas ketvirtajame kėlinyje. D.Rose'ui prasiveržus link varžovų krepšio ir atliekant metimą, ji ore už kaklo prilaikė „Bucks“ puolėjas Gregas Monroe.

D.Rose'ui nepavyko sėkmingai nusileisti – krepšininkas statydamas koją ant parketo kryptelėjo čiurną.

Teisėjai, dideliam Klivlando ekipos nepasitenkinimui, situaciją įvertino kaip paprastą pražangą.

Kol kas neaišku, kiek laiko negalės rungtyniauti D.Rose'as.

Susitikimą rezultatu 116:97 (25:25, 30:24, 31:24, 30:24) laimėjo Klivelando krepšininkai.

D.Rose'as per 22 aikštėje praleistas minutes spėjo pelnyti 12 taškų ir atkovojo 2 kamuolius. „Cavaliers“ gretose rezultatyviausias buvo LeBronas Jamesas, surinkęs 24 taškus.

Prieš kelias dienas NBA starte kraupią čiurnos traumą gavo ir „Boston Celtics“ krepšininkas Gordonas Haywardas. Jam sezonas jau baigtas.