Utenos „Juventus“ klimpsta vis labiau – pralaimėjo ir „Nevėžiui“

[[ge:lrytas:lrytas:3173969]]

Utenos klubas sunkiai pradėjo LKL sezoną.<br> G.Šiupario nuotr.

Oct 21, 2017, 4:42 PM, atnaujinta Oct 21, 2017, 7:00 PM

Utenos „Juventus“ klubas Lietuvos krepšinio lygoje namų arenoje rezultatu 74:80 pralaimėjo Kėdainių „Nevėžio“ klubui.

Gedimino Petrausko treniruojami uteniškiai LKL šį sezoną vis dar nėra iškovoję pergalės ir savo sąskaitoje turi septynis pralaimėjimus.

Nors susitikimo pradžioje iniciatyvos ėmėsi būtent „Juventus“ ir prieš ilgąją pertrauką buvo susikrovę 15 taškų pranašumą, antroji mačo pusė klostėsi priešingai.

Nevėžis“ trečiajame kėlinyje prisivijo varžovus, o lemiamą ketvirtį laimėjo net 24:10. Paskutinę minutę Utenos komanda dar mėgino gelbėtis, tačiau kėdainiškiai nebeklydo.

Kėdainių ekipa į pergalę vedė fanstastiškai žaidęs Malcolmas Grantas. Amerikietis pelnė net 32 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Juventus“: Anthony Ireland 15, LaRon Dendy, Dovis Bičkauskis ir Simas Buterlevičius po 12, Mindaugas Kupšas 10 (7 atk. kam.)

„Nevėžis“: M.Grantas 32, Rihardas Kuksikas 14, Justas Tamulis 13.