[[ge:lrytas:lrytas:3200964]]

Žalgiriečiai be jokio vargo iškovojo pergalę<br>M.Patašiaus nuotr.

Oct 22, 2017, 7:17 PM, atnaujinta Oct 22, 2017, 7:25 PM

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“ ) sekmadienio pavakarę tęsėsi 2017-2018 metų sezono kovos.

Iš Rusijos po Eurolygos dvikovos sugrįžę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai namų arenoje priimė dar nė vienos pergalės šiame sezone pasiekti nesugebėjusią Prienų-Birštono „Vytauto“ komandą.

Didesnių vilčių svečiams žalgiriečiai nesuteikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 97:54 (25:17, 25;17, 22:9, 25:11).

Intriga rungtynėse išliko tik po pirmojo kėlinio, kai komandas skyrė aštuoni taškai.

Po antrojo kėlinio persvara išaugo iki šešiolikos, o likusioje rungtynių dalyje tik didėjo. Galutinis klausimas rungtynių gale tebuvo, ar žalgiriečiams pavyks pelnyti šimtąjį tašką.

„Žalgiris“: Antanas Kavaliauskas 16 (5/5 dvit.), Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas (5/5 dvit., 7 atk. kam.) po 13, Paulius Valinskas 9.

„Vytautas“: Denisas Lukašovas 12, Justas Sinica 8, Eigirdas Žukauskas 7 (1/5 dvit., 1/5 trit.).