[[ge:lrytas:lrytas:3200839]]

Uostamiesčio klubas nepasigailėjo svečių iš Alytaus<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 22, 2017, 5:06 PM, atnaujinta Oct 22, 2017, 7:27 PM

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“ ) sekmadienio vakarą prasititęsė 2017-2018 metų sezono kovos.

Alytaus „Dzūkija“ svečiavosi Klaipėdoje, kur kovėsi prieš vietos „Neptūno“ klubą.

Intrigos rungtynėse visiškai nebuvo, o uostamiesčio komanda dzūkus tiesiog nušlavė rezultatu 98:58 (19:8, 25:22, 28:10, 26:18).

Aikštės šeimininkų pranašumas matėsi jau pirmajame kėlinyje. Jau per dešimt minučių susikrauta dviženklė persvara (19:8).

Dominavo klaipėdiečiai ir antrajame kėlinyje ir tik prasčiau sužaidė vieną atkarpą. Tačiau prieš ilgąją pertrauką jau turėjo keturiolikos taškų pranašumą (44:30).

Trečiajame kėlinyje dzūkai dar pabandė surengti šiokį tokį spurtą, tačiau tai buvo tik laikinas blykstelėjimas. Nuo to laiko uostamiesčio ekipos persvara tik augo, ketvirtajame kėlinyje teliko formalumai ir nugalėtojas nekėlė nė menkausios abejonės.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 16, Juanas Palaciosas 14 (8 atk. kam.), Simas Galdikas 13, Arnas Butkevičius (8 atk. kam.) ir Mindaugas Girdžiūnas po 11.

„Dzūkija“: Gediminas Žalalis 15, Domagojus Samacas 10, Anatolijus Kaširovas ir Katinas Reinhardtas po 8.