„Hoptrans-Sirenų“ sąskaitoje – triuškinanti pergalė 70 taškų skirtumu

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (3/1) Lietuvos moterų krepšinio lygoje iškovojo triuškinančią pergalę. Manto Šerniaus auklėtinės namuose rezultatu 109:39 (31:7, 27:6, 27:13, 24:13) nepasigailėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto” (0/4) ekipos.

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ ir treneris Mantas Šernius

2017-10-24 20:23, atnaujinta 2017-10-24 20:26

Šiame mače „Hoptrans-Sirenoms“ jau galėjo padėti Eglė Malašauskė, o Ieva Šimkutė vis dar gydosi traumą.

Pirmąjį kėlinį garliaviškės pradėjo spurtu ir jau pirmosiomis minutėmis įgijo dviženklę persvarą, o įpusėjus ketvirčiui pirmavo net – 16:3. Šiauliečių puolimas buvo „bedantis“, o „Hoptrans-Sirenos“ ir toliau rungtyniavo įjungusios aukštesnę pavarą. Jau po pirmųjų dešimties minučių šeimininkės turėjo 24 taškų persvarą – 31:7.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje buvo panašus. „Šiauliai-Universitetas“ strigo puolime bei nesustabdė šeimininkių gynyboje, o „Hoptrans-Sirenos“ užtikrintai pirmavo toliau – 37:9. Geležinę gynybą pademonstravusios garliaviškės į savo krepšį praleido vos 6 taškus ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo – 56:13.

Antra rungtynių dalis buvo tik formalumas, per kurį šeimininkės pasipriešinimo nesulaukė. Po trijų kėlinių „Hoptrans-Sirenų“ pranašumas siekė 59 taškus (85:26), o lengvą pergalę garliaviškės iškovojo rezultatu – 109:39.

„Hoptrans-Sirenos“: Arina Bilotserkivska 22 (4/7 tritaškiai, 6 rez. perd., 30 naud. bal.), Eglė Malašauskė 15 (3/3 tritaškiai), Gabija Šegždaitė 12 (8 atk. kam.), Olena Ogodrodnikova 11 (7 atk. kam.), Dovilė Saurazaitė (9 rez. perd.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir Evelina Januševičiūtė po 10.

„Šiauliai-Universitetas”: Dominyka Paliulytė 16, Enrika Matiukaitė 8, Urtė Bukauskaitė 6.