Trūko Jono Valančiūno: kamuolius kovoti užmiršusi „Raptors“ pirmą kartą pralaimėjo

Jonas Valančiūnas dėl traumos negalėjo padėti savo komandai, o „Toronto Raptors“ krepšininkai patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą. „Raptors“ 97:101 (23:21, 27:29, 24:25, 23:26) išvykoj pralaimėjo „San Antonio Spurs“ komandai, kuri savo sąskaitoje turi tris pergales iš tiek pat galimų.

J.Valančiūnas antrosiose rungtynėse patyrė traumą, tačiau greitai galės žaisti.<br> USAToday/Scanpix nuotr.
 „Raptors“ ir „Spurs“ rungtynės.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Oct 24, 2017, 6:36 AM, atnaujinta Oct 24, 2017, 7:32 AM

„Raptors“ komanda po dviejų pergalių namuose taip pradėjo šešių išvykų seriją, kurioje tikrai būtų pasinaudojusi iki šiol tvirtai žaidusiu J.Valančiūnu, kuris savaitgalį susižeidė čiurną.

„Spurs“ treneris Greggas Popovichius irgi neturėjo visų žaidėjų – žaisti negalėjo ir Kawhi Leonardas, ir Tony Parkeris.

„Spurs“ komanda šiame mače padarė daugiausia klaidų šį sezoną – 20. Iki šiol komanda vidutiniškai klysdavo po 11 kartų, bet jau per pirmąsias keturias minutes padarė keturias klaidas.

„Raptors“ komandai pastebimai trūko J.Valančiūno, kuris iki šiol užtikrindavo lengvesnį judėjimą puolime. Jo taip pat sirgaliai pasigedo ir kovojant dėl kamuolių. „Spurs“ atkovojo 56 kamuolius, o „Raptors“ komanda – tik 33.

Likus žaisti 5 minutes rezultatas buvo lygus – 85:85, tačiau tada „Spurs“ surengė spurtą 12:2. Likus žaisti 4 sekundes „Raptors“ komandai dar buvo pavykę priartėti 97:100, tačiau baudas metęs LaMarcusas Aldridge'as įmetė vieną kartą ir to užteko.

J.Valančiūną šiose rungtynėse starto penkete pakeitė Lucas Nogueira. Trečiuoju komandos centru buvęs 25 metų 213 cm ūgio brazilas žaidė 19 minučių ir pelnė 4 taškus. Centro pozicijoje žaidęs Jakobas Poeltlas žaidė 25 minutes ir buvo gerokai naudingesnis – pelnė 10 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Raptors“ komandoje rezultatyviausias buvo DeMaras DeRozanas, kuris pelnė 28 taškus. Srge'as Ibaka surinko 13 taškų. Pastarasis likus žaisti beveik 4 minutėms kartu su L.Aldridge'u gavo technines pražangas. Krepšininkai kovoje dėl vietos po krepšiu apsistumdė ir po S.Ibaka smūgio alkūne juos teko skirti.

„Spurs“ komandoje rezultatyviausias buvo 20 taškų pelnęs ir 8 kamuolius atkovojęs L.Aldridge'as. Danny Greenas prie pergalės pridėjo 17 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

„Raptors“ komanda ankstų ketvirtadienio rytą Lietuvos laiku – 5 val. 30 min – susitiks su NBA čempione „Warriors“ komanda.

Rezultatai

„Detroit Pistons“ – „Philadelphia 76ers“ 86:97 (22:31, 21:25, 24:19, 19:22)

„Miami Heat“ – „Atlanta Hawks“ 104:93 (26:23, 36:21, 15;29, 27:20)

„Houston Rockts“ – „Memphis Grizzlies“ 90:98 (26:24, 31:26, 19:20, 14:28)

„Milwaukee Bucks“ – „Charlotte Hornets“ 103:94 (18:25, 35:29, 30:23, 20:17)

„Dallas Mavericks“ – „Golden State Warriors“ 103:133 (24:40, 38:25, 22:34, 19:34)

„San Antonio Spurs“ – „Toronto Raptors“ 101:97 (21:23, 29:27, 25:24, 26:23)

„Denver Nuggets“ – „Washington Wizards“ 104:109 (29:29, 26:27, 22:22, 27:31)

„Phoenix Suns“ – „Sacramento Kings“  117:115 (36:17, 23:34, 28:25, 30:39)