Ketvirtą kėlinį spurtu pradėjusi „Kibirkštis“ įsirašė dar vieną pergalę

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda kovo itin sunkiai, tačiau iškovojo ketvirtą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės po atkaklios kovos antradienį 71:66 įveikė Kauno „Aisčių-LSU“ ekipą.

„Kibirkštis“ įsirašė dar vieną pergalę

Oct 25, 2017, 12:46 AM

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi visiškai lygiai, o po trijų kėlinių „Kibirkšties“ komanda turėjo 3 taškų deficitą, tačiau ketvirtą kėlinį sostinės ekipa pradėjo spurtu 10:0 ir perėmė rungtynių kontrolę. Likus žaisti 5 sekundėms vilnietės buvo priekyje 4 taškais, prie baudų metimų linijos stojusios kaunietės pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau kamuolį sugriebė „Kibirkšties“ atstovės ir įtvirtino pergalę.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė dvejas rungtynes dėl ligos praleidusi Gabija Meškonytė. Puolėja per 21 minutę pelnė 16 taškų, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius.

Laurita Jurčiūtė pelnė 13 taškų, Shenita Landry ir Ieva Savickaitė (5 atk. kam.) po 8, Justina Kraujūnaitė (4 rez. per.) ir Dalia Donskichytė po 7, Laura Juškaitė – 6 (8 atk. kam., 4 rez. per.), Agnė Bobinaitė – 4, Urtė Slavickaitė – 2 (4 rez. per.).

„Aisčių-LSU“ ekipoje Klaudija Serkevičiūtė pelnė 14 taškų, Akvilė Baronėnaitė – 12, o Karolina Kazočiūnaitė ir Deimantė Žukaitė po 8.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais jau penktadienį, kai namuose, Mykolo Romerio universitete, 19 val. priims Ukmergės „Vilkmergės“ komandą.