NBA nakties įdomybės: LeBrono kariaunos kluptelėjimas bei „Rockets“ pergalė su sirena

NBA lygoje praužė dar viena įdomių kovų kupina naktis, o joje netrūko ir netikėtų rezultatų.

Klivlando komanda patyrė pralaimėjimą Brukline<br> USA Today Sports nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Oct 26, 2017, 8:14 AM, atnaujinta Oct 26, 2017, 8:21 AM

Cleveland Cavaliers“ komanda, kuri įvardijama rytų konferencijos favorite, kiek netikėtai svečiuose 107:112 (23:26, 29:29, 21:29, 34:28) nusileido „Brooklyn Nets“ komandai.

Klivlando ekipa turėjo verstis be traumuotų Derricko Rose'o bei Dwyane'o Wade'o, o komandą į priekį tempė LeBronas Jamesas. Jis sužaidė 772-ąsias runtynes su „Cavaliers“ marškinėliais ir aplenkė iki tol pirmavusį Žydrūną Ilgauską.

Bruklino ekipa pergalę sugebėjo iškovoti, nors ir vertėsi be savo rezultatyviausio žaidėjo D'Angelo Russello.

Visas rungtynes vyko atkakli kova, o viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kur 14 taškų deficitą turėjusi „Cavaliers“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai.

Vis tik rungtynių pabaigoje sėkmingiau pasirodė aikštės šeimininkai. Tai padėjo jiems švęsti jau trečiąją pergalę šiame sezone.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 22 (4/8 trit.), Rondae Hollis-Jeffersonas ir Allenas Crabbe'as po 19, Demarre Carrollas 18, Joe Harrisas 11, Caris LeVertas 10 taškų.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 29 (10 atk. kam., 13 rez. perd., 4 blk., 8 kl.), Kyle'as Korveris 22 (5/11 trit.), Jeffas Greenas 18, Kevinas Love'as 15 taškų (4/13 met.).

Intriga iki pat paskutinės sekundės laikėsi „Philadelphia 76ers“ ir „Houston Rockets“ komandų susitikime.

Po neįtikėtinai atkaklios kovos  Filadelfijos komanda pralaimėjo rezultatu 104:105 (33:31, 21:25, 26:23, 24:26), o pergalę lėmė „Rockets“ žaidėjo Erico Gordono tritaškis su ketvirtojo kėlinio sirena.

Kiti rezultatai:

„Charlotte Hornets“  –  „Denver Nuggets“ 110:93 (27:23, 35:16, 23:29, 25:25)

„Detroit Pistons“ – „Minesota Timberwolves“ 122:101 (23:26, 40:18, 28:29, 31:28)

„Miami Heat“ – „San Antonio Spurs“ 100:117 (30:30, 21:26, 22:32, 27:29)

„Dallas Mavericks“ – „Memphis Grizzlies“ 103:94 (32:18, 25:31, 22:23, 24:22)

„Phoenix Suns“ – „Utah Jazz“ 97:88 (23:13, 25:28, 23:18, 26:29)