Taškų lenktynėse J.Mačiulis nusileido D.Gailiui, bet pergalę šventė „Real“

Ispanijos čempionato rungtynėse Deividas Gailius sugebėjo pranokti Joną Mačiulį, bet komandų akistatoje geriau sekėsi pastarajam. Vis dar savo šalies čempionate nepralaimintis Madrido „Real“ šeštadienio vakarą 100:95 (18:17, 21:28, 29:28, 32:22) svečiuose nugalėjo Burgoso „CB Miraflores“ (0-6).

Jonas Mačiulis<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 28, 2017, 10:59 PM, atnaujinta Oct 28, 2017, 11:05 PM

Burgoso ekipa dar nėra patyrusi pergalės džiaugsmo.

J.Mačiulis nugalėtojams per 25 minutes pelnė 11 taškų (1/1 dvitaškio, 3/5 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo vieną pražangą ir surinko 15 naudingumo balų.

Lemiamu metu paskutiniame kėlinyje reikalingus tritaškius pataikė Jonas Mačiulis, pirma persvėręs rezultatą, o vėliau padėjęs padidinti pranašumą.

Šeimininkų gretose D.Gailius per 27 minutes pelnė 16 taškų (2/3 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, uždirbo 4 pražangas bei surinko 18 naudingumo balų.

Jo bendraklubis Tadas Sedekerskis šį kartą nežaidė

„CB Miraflores“: Deonas Thompsonas 20, Deividas Gailius 16, Sebas Saizas 15.

„Real“: Facundo Campazzo 17, Luka Dončič 16, Santiago Yusta 15.

Santjago de Kompostelos „ Monbus Obradoiro“ komanda, kuriai atstovauja Eimantas Bendžius, išvykoje 73:65 (19:18, 14:18, 22:15, 18:14) įveikė Fuenlabrados „Montakit“ krepšininkus.

E. Bendžius per 25 min. pelnė 5 taškus (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 1/3), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Be pralaimėjimų žengianti „Real“ (6 pergalės/0 pralaimėjimų) komanda pirmauja čempionate, „ Monbus Obradoiro“ (4/2) užima septintąją vietą, o „San Pablo Burgos“ (0/6) ekipa yra paskutinė – 18-a.