„Juventus“ bėdos nesibaigia: apmaudžiai paleido pergalę Krasnojarske

[[ge:lrytas:lrytas:3353660]]

Utenos komanda apmaudžiai pralaimėjo Krasnojarske<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Oct 31, 2017, 2:08 PM, atnaujinta Oct 31, 2017, 7:38 PM

Praėjusią savaitę pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovoję Utenos „Juventus“ krepšininkai antrosios pasiekti nesugebėjo.

Sibire jie susitiko su Krasnojarsko „Jenisej“ ekipa ir po tragiškai sužaistos rungtynių pabaigos pralaimėjo 81:85 (13:20, 25:9, 25:20, 18:36).

„Juventus“: Laronas Dendy 23, Anthony Irelandas 14 (1/8 dvit., 7 rez. perd.), Maksimas Kornijenka 10 (9 atk. kam.), Mindaugas Kupšas ir Jonte Flowersas – po 9, Arvydas Šikšnius 8.

„Jenisej“: Vitalijus Liutychas 18, Anthony Hilliardas 17, Maticas Rebecas ir Suleimanas Braimoh (8 atk. kam.) – po 12, Aleksandras Pavlovas 7.

Puikiai pataikę ir varžovų klaidomis besinaudoję uteniškiai  ketvirtojo kėlinio pradžioje triuškino varžovus – 72:51. Deja, vėliau prasidėjo baisiausias košmaras. Jau greitai skirtumas sumažėjo iki 14 taškų (72:58) ir Žydrūnas Urbonas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

„Jenisej“ pataikė keletą tritaškių, Utenos klubas sunkiai puolė ir rezultatas dar labiau tirpo (74:80) Likus mažiau nei minutei tęsėsi atkakli kova, o  likus 53 sekundėms, A.Šikšnius stojo mesti baudų. Ranka drebėjo ir jis prametė abi,  o „Jenisej“ greitai atsakė tolimu šūviu – 80:81. „Juventus“ ir vėl klydo, kamuolys atiteko šeimininkams, o jie smeigė dar vieną šaltakraujį metimą – 83:81. Visiškai pasimetę uteniškiai nieko nebepadarė ir iš rankų beviltiškai išleido laimėtas rungtynes.

Per tris turus „Juventus“ yra iškovojusi vieną pergalę. Namuose 71:69 palaužta autsaiderė Holono „Hapoel“ ekipa.

„Jenisej“ komanda FIBA Čempionų lygos A grupėje tai buvo antroji pergalė. Krasnojarsko ekipa pergalę šventė pirmajame ture, o tada dukart iš eilės buvo patyrusi pralaimėjimą.