Iš Rimo Kurtinaičio lūpų – žodžiai apie legionierius, kurie verčia nerimauti

„Žiūrovams turėjo patikti“, – tarsi paguodos ieškojo Rimas Kurtinaitis. Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai trečiadienį Europos taurėje vėl buvo priversti įsirašyti pralaimėjimą, nors pabaigoje ir turėjo gerų progų persverti rezultatą.

R.Kurtinaitis tiesiai šviesiai prakalbo apie prastą R.Carterio ir M.Carterio sportinę formą.<br> lrytas.lt montažas.
 R.Carteris.<br>T.Bauro nuotr.
 M.Carteris.<br> lrytas.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 2, 2017, 9:52 AM, atnaujinta Nov 2, 2017, 10:16 AM

„Lietuvos rytas“ Vokietijoje 86:93 nusileido Berlyno ALBA krepšininkams ir įsirašė antrąją nesėkmę iš eilės. C grupėje Vilniaus klubas laimėjo tik vien1 mačą per keturis turus.

„Mes nežaidėme blogai. Žaidėme kietai ir greitai, tačiau paskutiniame kėlinyje praradome kontrolę. Svarbiausiais momentais nepataikėme lengvų metimų. ALBA turėjo per daug lengvų taškų ir antrųjų šansų. Ši komanda žaidė labai greitai“, – kalbėjo R.Kurtinaitis.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Lietuvos ryto“ krepšininkai atsiliko 76:77, tačiau tada ALBA paspaudė greičio pedalą.

„Lietuvos ryto“ komandoje visai nežaidė trys krepšininkai: jaunasis Margiris Normantas ir legionieriai Robertas Carteris bei Marcas Carteris.

„Jie nėra tinkamos formos, kad žaistų tokias rungtynes. Aš labiau norėjau remtis aštuoniais krepšininkais. Jeigu būtume šiek tiek geriau kontroliavę rungtynes, su tiek žaidėjų būtume iškovoję pergalę. Nežinau, galbūt jeigu būtume naudoję daugiau krepšininkų, būtume laimėję ir šįkart“, – sakė R.Kurtinaitis.

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ Europos taurėje žais su turnyro lentelės kaimyne Limožo CSP ekipa. Rungtynės Vilniuje vyks lapkričio 7 dieną.