NBA: žvėriškas LeBronas Jamesas gavo techninę, bet paskandino „Knicks“

L.Jamesas svarbiausiu metu sužaidė itin galingai.<br> AP nuotr.
 „Hawks” ir „Pelicans“ rungtynės.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (21)

Nov 14, 2017, 8:09 AM, atnaujinta Nov 14, 2017, 8:13 AM

Itin karšta buvo Niujorke, kur „Knicks“ žaidė pirmąsias rungtynes po to, kai atleido Mindaugą Kuzminską. „New York Knicks“ krepšininkai čia taikėsi palaužti NBA vicečempionę „Cleveland Cavaliers“ komandą, bet neatlaikė spaudimo svarbiausiu momentu.

„Cavaliers“ galiausiai šventė pergalę 104:101 (25:22, 13:29, 23:25, 43:25), o LeBronas Jamesas buvo arti trigubo dviženklio.

„Cavaliers“ lyderis pelnė 23 taškus, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius.

Kyle'as Korveris prie pergalės pridėjo 21 tašką, o 19 iš jų pelnė būtent ketvirtajame kėlinyje.

L.Jamesas šiose rungtynėse užsidirbo techninę pražangą, o tai įvyko dar pirmajame kėlinyje.

L.Jamesas apsistumdė su prancūzu Franku Ntilikinu ir Enesu Kanteriu. Tokios emocijos tik padėjo „Knicks“ komandai, kuri žaidė išties puikiai.

Trečiojo kėlinio antrojoje pusėje šeimininkai netgi turėjo 23 taškų pranašumą. Tačiau per tris kėlinius 7 tritaškius pataikę „Cavaliers“ krepšininkai šovinius saugojo lemiamam ketvirčiui.

„Cavaliers“ per ketvirtąjį kėlinį pataikė 9 tritaškius.

Channingas Frye būtent tritaškiu dar likus žaisti 2 minutes išlygino rezultatą, o tada L.Jamesas pataikė tolimą metimą ir „Cavaliers“ likus žaisti pusantros minutės jau pirmavo 100:97. L.Jamesas vėliau pataikė ir dar vieną tolimą metimą, kuris leido „Cavaliers“ išsiveržti 104:101 ir taip pasiekti pergalę.

Niujorko komandoje Timas Hardaway pelnė 28 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. E.Kanteris pelnė 20 taškų ir atkovojo 16 kamuolių. Latvis Kristapas Porzingis turėjo problemų dėl pražangų, o ir jo metimai nebuvo patys geriausi. Jis pelnė 20 taškų, tačiau iš žaidimo pataikė vos 7 metimus iš 20.

Šiose rungtynėse ant suolo buvo ir Joakimas Noah. Ties krepšininko vardu buvo žymė „neaktyvus“. Būtent dėl J.Noah „Knicks“ klubas turėjo atleisti vieną žaidėją ir pasirinko M.Kuzminską.

Iššvaistė dvi progas

Kentas Bazemore'as prametė neįtikėtinai svarbų baudos metimą, o tada Dennisas Schroederis atidavė perdavimą į niekur, o „Atlanta Hawks“ komanda išvykoje nepasinaudojo proga laimėti. Šeimininkė „New Orleans Pelicans“ komanda 106:105 (23:32, 22:18, 33:30, 28:25) nugalėjo „Atlanta Hawks“ klubą.

„Pelicans“ didvyriu tapo Darius Milleris. Keturi jo tritaškiai ketvirtajame kėlinyje leido komandai ne tik atsitiesti, bet ir įgyti pranašumą.

Jis pelnė 21 tašką ir 14 iš jų – būtent ketvirtajame kėlinyje.

DeMarcusas Cousinsas pelnė 22 taškus ir atkovojo 16 kamuolių. Anthony Davisas pelnė 13 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir blokavo keturis metimus.

E'Twaunas Moore'as pelnė 24 taškus.

„Hawks“ komandoje K.Bazemore'as pelnė 22 taškus. Atlantos klubas turėjo 14 taškų pranašumą, bet pabaigoje bandė gelbėtis.

Likus žaisti 37 sekundes būtent K.Bazemore'as nepatakė labai svarbaus baudos metimo. „Hawks“ pabaigoje dar gavo šansą išsiveržti, bet būtent D.Schroederio perdavimas Tyleriui Cavanaughui buvo netikslus.