Po fantastiško rinktinės spurto – ypatingas reveransas: sveikino ir Sabonį, ir Vladą Garastą

Arvydas Sabonis, Valdemaras Chomičius, Gintaras Krapikas ir Vladas Garastas skendo plojimų jūroje, kai Klaipėdoje vyko siautulinga šventė, vadinama krepšiniu.

Svekinimo akimirka.<br> G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2017-11-26 22:27, atnaujinta 2017-11-26 22:53

Kai Dainius Adomaitis su savo krepšininkais per didžiąją pertrauką aptarė sėkmingai vykdomą planą, arenoje aidėjo legendinė Stasio Povilaičio „Švieski man vėl“ daina.

Per Lietuvos ir Lenkijos rungtynių pertrauką sirgalių nuotaikos buvo tobulos 1992 metų Barselonos žaidynių bronzos paminėjimui.

Praėjo 25 metai po to, kai nepriklausoma Lietuva iškovojo savo pirmuosius olimpinius medalius.

Aistruolių širdys buvo kone tobulai apšildytos šiai progai – juk Lietuvos rinktinė pirmavo 38:25. Lenkai per antrąjį kėlinį įmetė vos 8 taškus.

Aistruoliai skambiai plojo, kai aikštėje sukosi trispalvės su krepšininkų, kurie laimėjo bronzą pravardėmis.