Charakterį demonstravęs „Neptūnas“ Prancūzijoje palūžo paskutinę minutę

[[ge:lrytas:lrytas:3871353]]

Klaipėdos komanda siekia pergalės Prancūzijoje<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 12, 2017, 11:37 PM, atnaujinta Dec 13, 2017, 12:41 PM

Nemalonių įvykių ir praradimų sukrėstas Klaipėdos „Neptūno" klubas turėjo greitai viską pamiršti, kadangi iškeliavo į Prancūziją siekti pergalės FIBA Čempionų lygoje.

Deja, problemos uostamiesčio krepšininkus palydėjo ir ten.  Kazio Maksvyčio auklėtiniai Šalone rezultatu 81:86 (21:29, 17:21, 19:17, 24:19) nusileido vietos „Elan“ klubui.

Tai buvo trečiasis neptūniečių pralaimėjimas B grupėje. Su penkiomis pergalėmis ir trimis pralaimėjimais jie žengia treti. Šalono komandai tai buvo ketvirtoji pergalė turnyre.

„Neptūno“ krepšininkai pralaiminėjo visas rungtynes, tačiau ketvirtajame kėlinyje parodė charakterį. Taiklūs Juano Palacioso, Lauryno Bieliausko, Laimono Kisieliaus metimai ne tik, kad ištirpdė persvarą, tačiau likus trims minutėms net gi leido išsiveržti į priekį (79:78).

Vis tik vėliau sekė viena po kitos neleistinos klaidos, o tuo pasinaudodami aikštės šeimininkai susigrąžino persvarą. Klaipėdos ekipa dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau pastangos buvo bevaisės. Patirta trečioji nesėkmė šiame sezone.

„Elan“: Darrinas Dorsey 16, Pierre'as Gillet 15 (8 atk. kam.), Ousmane'as Camara 11, Khalidas Boukichou 10.

„Neptūnas“: Juanas Palaciosas 18, Simas Galdikas ir Laimonas Kisielius po 15, Renaldas Seibutis 13, Laurynas Beliauskas 8.