NBA: Russellas Westbrookas prisiminė, ką reiškia daug mėtyti, „Spurs“ pasinaudojo šansu

„Nuggets” ir „Thunder” rungtynės.<br> AP nuotr.
 „Spurs” ir „Clippers“ rungtynės.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (26)

Dec 19, 2017, 7:45 AM, atnaujinta Dec 19, 2017, 4:16 PM

Prisiminė senus laikus

Russellas Westbrookas gavo progą atakuoti gerokai daugiau ir sezono MVP parodė, kad gali rinkti gausybę taškų.

„Oklahoma City Thunder“ klubas išgyveno dvikovą, nors Paulas George'as pelnė vos 8 taškus, o Carmelo Anthony surinko 4. Viskas vėl gulė ant R.Westbrooko pečių ir „Thunder“ 95:94 (32:18, 20:26, 18:32, 25:18) nugalėjo „Denver Nuggets“ klubą.

R.Westbrookas pelnė daugiausia taškų šį sezoną – 38. 16 iš jų „Thunder“ žvaigždė surinko ketvirtajame kėlinyje.

Jis pataikė ir baudos metimą, kuriuo likus žaisti 2,3 sekundės persvėrė rezultatą (95:94).

R.Westbrookas per dvikovą aiškiai gavo leidimą mesti tiek, kiek nori. Jis kamuolį išmetė 28 kartus. Iš žaidimo krito 16 metimų.

„Jeigu kas nors atsiduria ant bangos, privalo mėtyti. Mums nėra problemų, jeigu jis perima vadžias. Jis mėtė gerai, pasitikėjo savimi. Dėl to pykti negalima, juk jis turėjo geras progas“, – kalbėjo P.George'as.

R.Westbrookas taip pat atkovojo 9 kamuolius ir pelnė 6 taškus.

„Jis žaidė agresyviai, jo metimai krito. Šįvakar jis vedė mus. Ir vedė jis į pergalę“, – sakė C.Anthony.

„Nuggets“ komandoje 17 taškų pelnė Gary Harrisas, kuris paskutinę akimirką dar metė tritaškį, tačiau buvo netaiklus.

Išretėję varžovai ir K.Leonardo sugrįžimas

Lyderių trūkumu varžovų stovykloje puikiai pasinaudojo „San Antonio Spurs“ komanda. „Spurs“ 109:91 savo aikštėje nugalėjo „Los Angeles Clippers“ komandą, kuriai tai buvo jau trečioji nesėkmė iš eilės.

„Spurs“ į priekį vedė LaMarcusas Aldridge'as, pelnęs 19 taškų. Tony Parkeris pelnė 16 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Jis žaidė 23 minutes. Šis laikas – antras pagal ilgumą nuo tada, kai prancūzas sugrįžo po traumos, dėl kurios praleido 19 mačų.

„Spurs“ aistruoliai savo arenoje pirmąjį kartą šį sezoną pamatė žaidžianti Kawhi Leonardą. Pastarasis dėl traumos praleido 27 sezono mačus.

„Spurs“ griežtai prižiūrėjo jo minutes aikštėje. K.Leonardas nežaidė antrojoje pusėje, o per pirmąsias 16 minučių pelnė 7 taškus.

Taip nutrūko 110 rungtynių iš eilės serija, kur K.Leonardas pelnė ne mažiau nei 10 taškų. Jis labai greitai išgąsdino sirgalius bei komandos draugus, jau atlikdamas savo pirmąjį metimą, kai keistai krito ant parketo. Tačiau netrukus jis pašoko, papurtė galvą ir ramiai bėgo tolyn, kai „Spurs“ treneris Greggas Popovichius šaukė ant teisėjų, kad šie neskyrė pražangos.

„Clippers“ šiose rungtynėse vertėsi net be penkių krepšininkų, tarp kurų buvo ir lyderiai Blake'as Griffinas ir Lou Williamsas.

Jamilas Wilsonas pelnė 13 taškų. Tiek pat jų surinko DeAndre Jordanas, kuris dar atkovojo 14 kamuolių.

„Clippers“ taip pat vertėsi be Patricko Beverley, Danilo Gallinari, Wesley Johnsono ir Williamso.

D.Jordanas šį sezoną yra pareiškęs, kad už kiekvieną atkovotą kamuolį paaukos 100 JAV dolerių. Šį sezoną jis jau yra paaukojęs 43 tūkstančius JAV dolerių.