Domanto Sabonio šuolis į Naujuosius metus – nutraukė „Pacers“ gerbėjų košmarą

„Indiana Pacers“ aistruoliai buvo pašiurpę, kai skaičiavo minutes, kuomet švieslentėje ties jų komanda švietė nuliai. „Pacers“ krepšininkai į 2018 metus žengė savo aikštėje 90:107 (13:23, 25:26, 20:38, 32:20) pralaimėdami „Minnesota Timberwolves“ komandai.

D.Sabonis pelnė pirmuosius savo komandos taškus.<br> lrytas.lt montažas.
 „Pacers“ ir „Timberwolves“ rungtynės.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Jan 1, 2018, 3:25 AM, atnaujinta Jan 1, 2018, 8:57 AM

Tai buvo jau ketvirtoji „Pacers“ nesėkmė iš eilės. Tokio pat ilgio pralaimėjimų seriją „Pacers“ fiksavo ir lapkričio mėnesį.

Domantas Sabonis per 29 minutes rinko kamuolius po krepšiais. Ir nors geru taiklumu pasigirti negalėjo, vienas jo metimas privertė „Pacers“ aistruolius pašokti.

„Pacers“ krepšininkai rungtynių pradžioje krito į duobę. Be lyderio Victoro Oladipo trečias rungtynes žaidusi „Pacers“ komanda savo pirmuosius taškus pelnė pirmajame ketvirtyje likus žaisti 5 minutes ir 14 sekundžių.

„Timberwolves“ tada pirmavo 17:0, o „Pacers“ komanda buvo prametusi visus dvylika metimų bei padariusi penkias klaidas. Būtent tada taškus pelnė D.Sabonis, kurio metimas buvo palydėtas skambiais plojimais.

Per likusį kėlinio laiką „Pacers“ pelnė 13 taškų.

D.Sabonis savo komandoje žaidė ilgiausiai. Treneris jam skyrė 29 minutes, per kurias lietuvis pelnė 8 taškus (dvitaškiai: 3/8, tritaškiai: 0/2, baudų metimai: 2/3), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, padarė 2 klaidas, prasižengė 2 kartus.

20 taškų „Pacers“ komandoje pelnė Joe Youngas. Jam tai buvo karjeros rekordas.

„Pacers“ aistruoliai ir toliau viliasi, kad kelio traumą patyręs V.Oladipo greitai sugrįš. Jis iki traumos vidutiniškai rinko po 24,9 taško.

„Timberwolves“ komandoje Jimmy Butleris pelnė 26 taškus. Karlas Anthony Townsas pridėjo 18 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 6 blokus.

„Timberwolves“ laimėjo jau 9-ąjį mačą per paskutinius dvylika susitikimų.