„Vytautas“ laukia brolių Ballų: LKL čempionate klimpsta į liūną – krito nuo „Šiaulių“

Brolių Ballų trečiadienį belaukiantis Prienų-Birštono „Vytautas“ net ir nenorėdamas įrodė, kad pagalba klubui būtina. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse autsaideriu tapęs „Vytautas“ išvykoje krito prieš penkias pergales turėjusius „Šiaulius“ 73:79 (13:16, 10:22, 19:21, 31:20). Prienikšiai buvo atsilikę net 21 taško skirtumu, tačiau pralaimėjo kur kas padoresniu skirtumu ir brolius LaMello ir LiAngelo Ballus pasitiks būdami visiškais LKL autsaideriais. Tokia rungtynių baigtis lėmė, kad „Šiauliai“ garantavo sau bilietą į „Karaliaus Mindaugo taurę“ ir atėmė tokią galimybę iš „Vytauto“.

„Šiaulių“ klubas triuškino „Vytauto“ ekipą jau po trijų kėlinių, tačiau įveikė kuklesniu skirtumu.<br> G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (49)

Jan 2, 2018, 8:16 PM, atnaujinta Jan 2, 2018, 10:16 PM

Virginijaus Šeškaus kariauna, kuri dėl traumų sumenko iki 8 žaidėjų, pirmame kėlinyje dar bandė priešintis šiauliečiams, tačiau antrą kėlinį tiesiog leido save triuškinti: šeimininkai kėlinį laimėjo 22:10, o jau trečiame ketvirtyje „Šiauliai“ be gailesčio talžė oponentus 57:36.

Tiesa, baigiantis mačui prieniškiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 55:66.

Tiksint paskutinei mačo minutei skirtumas buvo sumenkęs net iki 71:77, tačiau intriga tuo ir baigėsi.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 20, Arminas Urbutis 18, Nicholas Zeisloftas 13. „Vytautas“: Regimantas Miniotas 16, Tomas Dimša ir Justinas Sinica po 14, Edvinas Šeškus 11.

Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipos vardas ir jos treniruojančio V.Šeškaus pavardė visur pradėta linksniuoti šiai komandai praėjusių metų gruodį įsigijus du JAV pagarsėjusios Ballų šeimos krepšininkus – 16-metį LaMello ir 19-metį LiAngelo.

Pasklidus netikėtai naujienai, amerikiečių žiniasklaida kaip mat suskubo aiškintis, kur yra Prienai ir į kokio trenerio rankas paklius broliai. Charizmatiškasis V.Šeškus netruko būti pakrikštytas „lietuviškuoju LaVaru“ – į skandalus nuolat patenkančios Ballų šeimos galva. Apie trenerį ir „Vytauto“ komandą taip pat pasklido gausybė kartais su realybe prasilenkiančių istorijų – nuo to, kad V.Šeškus iš bagažinės prekiauja mėsa ir dyzeliu, iki pasakojimų apie tai, jog ekipa beveik nesitreniruoja.

„Va kaip gerai, kai nekalbi, ir taip visko prirašo. Dabar galėsiu ir mėsos, ir žuvies, ir naftos verslą pradėti. Pasiūlymų tiek turiu, kad nieko nespėju“, – kalbėdamas su lrytas.lt juokėsi V.Šeškus. Kiek surimtėjęs treneris pridūrė, jog kai kurios žiniasklaidos paskleistos žinios jam atrodo keistai.

Tai buvo antrasis per dešimt dienų įvykęs šiauliečių ir prieniškių mačas: gruodžio 22 dieną šiauliečiai BBL čempionato akistatatoje taip pat įveikė Prienus 88:82.