Po pamokos Belgrade – rimtas Šaro įspėjimas „Žalgirio“ vyrams

Penkių iš eilės pergalių serija jau užmarštyje – Kauno „Žalgiris“ Naujuosius metus pradėjo pralaimėjimu Eurolygoje, kuris tapo gera proga Šarūnui Jasikevičiui dar kartą įspėti savo krepšininkus.

„Žalgirio“ ir „Crvena zvezda“ rungtynės Belgrade.<br> lrytas.lt montažas.
 „Žalgirio“ ir „Crvena zvezda“ rungtynės Belgrade.<br> euroleague.net nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Jan 5, 2018, 10:45 PM, atnaujinta Jan 5, 2018, 10:49 PM

„Žalgiris“ penktadienį Belgrade 65:77 pralaimėjo „Crvena zvezda“ krepšininkams, kuriems tai buvo antroji pergalė iš eilės.

Žalgiriečius šeimininkai palaužė ketvirtajame kėlinyje, kai pataikę tris tritaškius iš eilės pirmą kartą įgijo dešimties taškų pranašumą (60:50).

„Tokioje atmosferoje komandą turi vesti įžaidėjai ir to nebuvo. Pasigedome šaltos galvos ir geresnių sprendimų. Protiškai pridarėme tiek klaidų...“, – portalui basketnews.lt sakė Š.Jasikevičius.

Šiose rungtynėse jis leido pasireikšti ir naujajam gynėjui Beno Udrihui. Per 9 minutes dar praėjusį sezoną NBA žaidęs 38 metų slovėnas pataikė du savo dvitaškius.

Penkios Kauno „Žalgirio“ pergalės iš eilės gruodžio mėnesį klubui leido gerokai šoktelėti Eurolygos turnyro lentelėje. „Žalgiris“ metus užbaigė ketvirtojoje vietoje, o sirgaliai iškart ėmė kalbėti apie atkrintamąjį etapą.

Š.Jasikevičius kartą jau įspėjo savo žaidėjus neužmigti ant laurų ir tai, kas nutiko Belgrade panaudojo geram priminimui.

„Prasideda antrasis ratas – ir žaidėjai turi suprasti, kas viskas bus kitaip. Šiandieną esame normalioje situacijoje, bet šioje Eurolygoje gali viskas labai greitai pasikeisti, ypač, kai ateina dvigubos savaitės“, – basketnews.lt. kalbėjo Šaras.