NBA – monstriškas Domanto Sabonio žaidimas: „Pacers“ sugrįžo prie pergalių

Domantas Sabonis gavo papildomų minučių ir per jas pasirodė puikiai, o „Indiana Pacers“ nutraukė penkių iš eilės pralaimėjimų seriją. „Pacers“ krepšininkai savo aikštėje 125:86 (31:26, 33:11, 37:30, 24:19) sutriuškino „Chicago Bulls“ komandą.

D.Sabonis žaidė galingai.<br> AP nuotr.

Jan 7, 2018, 8:05 AM, atnaujinta Jan 7, 2018, 8:11 AM

Šiose rungtynėse į aikštę po kelio traumos sugrįžo ir „Pacers“ lyderis Victoras Oladipo, kuris vien per tris kėlinius pelnė 23 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir perėmė 5 kamuolius.

V.Oladipo nežaidė paskutinių keturių dvikovų ir „Pacers“ be jo atrodė prastai.

„Tai Visų žvaigždžių lygio žaidėjas. Kai jis atsiduria aikštėje, viskas tampa šiek tiek lengviau. Labai smagu, kad jis sugrįžo“, – sakė TJ.Leafas, kuris pelnė 15 taškų.

Galingai aikštėje atrodė ir D.Sabonis. 21 metų 211 cm ūgio lietuvis kartu su Darrenu Collisonu žaidė po 27 minutes.

Nuo suolo pakilęs D.Sabonis pelnė 22 taškus (dvitaškiai: 8/10, tritaškiai: 1/ 2, baudų metimai: 3/6), atkovojo 5 kamuolius, blokavo metimą, padarė 2 klaidas, triskart prasižengė.

D.Saboniui papildomos minutės nubyrėjo po to, kai ne itin gerai sužaisdavo pagrindinis centras Mylesas Turneris.

„Bulls“ komandoje 15 taškų pelnė Bobby Portis. Po 13 taškų pridėjo Lauri Markannenas ir Denzelis Valentine'as.

„Bulls“ iš žaidimo metė tik 37,5 proc. taiklumu.

„Pacers“ vertėsi be Bojano Bogdanovičiaus, kuris patyrė čiurnos traumą.