Italijoje – labai prastas Mindaugo Kuzminsko taiklumas

Milano „Olimpia“ nugalėjo vieną iš Italijos lygos autsaiderių „Pistoia“ komandą, tačiau prieš pat Naujuosius prie madų sostinės klubo prisijungęs Mindaugas Kuzminskas mėtė itin prastai.

M.Kuzminskas mėtė itin netaikliai.<br> euroleague.net nuotr.

Jan 8, 2018, 11:37 PM

„Olimpia“ išvykoje šventė pergalę 81:63 (26:19, 9:13, 21:14, 25:17), o M.Kuzminskas buvo vienintelis lietuvis, kurį rungtynėms registravo Milano klubas.

Mantas Kalnietis dėl legionierių limito tradiciškai buvo paliktas nuošalėje, o Artūras Gudaitis nežaidė dėl ligos.

M.Kuzminskas buvo vienas ilgiausiai aikštėje buvusių žaidėjų – 24 minutes žaidė ir J.Theodore'as.

Iš NBA į Europą sugrįžęs lietuvis per 24 minutes pelnė 9 taškus, nors atakavo dažnai. Jis pataikė du dvitaškius iš dešimties ir vieną tritaškį iš šešių. M.Kuzminskas taip pat pataikė abu baudų metimus, atkovojo 7 kamuolius, perėmė 2 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

V.Micovas „Olimpia“ klube pelnė 16 taškų. Varžovų komandoje 17 taškų pelnė R.Moore'as.

M.Kuzminskas Milano klube debiutavo penktadienį, kai „Olimpia“ žaidė Eurolygoje, tačiau 28 metų vilnietis vis dar pratinasi prie žaidimo – jis realiai rungtynių nežaidė po Europos čempionato. Lapkričio 12 dieną jį atleidęs „New York Knicks“ klubas M.Kuzminskui suteikė vos porą minučių aikštėje.

M.Kuzminskas per debiutą Milano klube pelnė 12 taškų. Jis žaidė 24 minutes. „Olimpia“ klubo vadovai jau yra pabrėžę, kad tikisi, jog jis sugrąžins komandą į pergalių kelią.

„Olimpia“ 80:87 pralaimėjo „Olympiakos“ komandai ir yra viena iš Eurolygos autsaiderių.