Jonas Valančiūnas terorizavo „Nets“ ir pelnė pirmąjį savo 2018-ųjų tritaškį

„Toronto Raptors“ ekipai prireikė 52 minučių, kad galiausiai iškovotų 28-ąją pergalę NBA čempionate, palauždama kovingai žaidusią „Brooklyn Nets“. Viena iš Rytų konferencijos lyderių „Raptors“ (28/10), kuriai atstovauja lietuvis Jonas Valančiūnas, svečiuose po pratęsimo 114:113 (26:19, 19:25, 33:27, 29:36, 7:6) paguldė ant menčių „Nets“ (15/25) krepšininkus. Lietuvis šiose rungtynėse buvo vienas iš svarbių pergalės kalvių: J.Valančiūnas įsūdė ir pirmąjį šių metų savo tritaškį.

"Raptors" įveikė "Nets"<br> AFP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Jan 9, 2018, 6:58 AM, atnaujinta Jan 9, 2018, 8:51 AM

Likus 4 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, J.Valančiūnas įmetė dvitaškį, o „Raptors“ sugebėjo atitrūkti 10 taškų skirtumu: pirmavo 96:86.

Tačiau Bruklyno krepšininkai nenuleido rankų, pataikė 5 tolimus metimus, o Allenas Crabbe'as, likus 9 sekundėms iki rungtynių pabaigos, prasiveržė link krepšio ir sėkmingai užbaigęs ataką bei leido „Nets“  žaisti pratęsimą.

„Raptors“ turėjo galimybę išplėšti pergalę pagrindinio laiko metu, tačiau po lemiamo DeMaro DeRozano metimo kamuolys net nelietė lanko.

Nerezultatyviame pratęsime penkis iš septynių „Raptors“ taškų pelnė tas pats DeMaras DeRozanas. Įskaitant ir pergalingą dvitaškį su pražanga, likus 26 sekundėms iki dvikovos pabaigos. Galingą sportinę formą demonstruojantis krepšininkas iš viso surinko 35 taškus.

Tai buvo 10-oji „Raptors“ pergalė prieš „Nets“ iš eilės.

Pratęsime įvykius nuo atsarginių žaidėjų suolelio stebėjęs J.Valančiūnas per 26 sužaistas minutes spėjo surinkti dvigubą dviženklį – 21 tašką (9/15 met., 1/ 2 trit., 2/4 baud.) ir 13 atkovotų kamuolius. Be to jis, prie statistikos pridėjo po vieną bloką, rezultatyvų perdavimą ir klaidą.

Lietuvis antrą kartą iš eilės šiame sezone sužaidė rugtynes, per kurias pelnė bent 20 taškų ir atkovojo mažiausiai 10 kamuolių. Taip pat J.Valančiūnas pataikė pirmąjį 2018-ųjų metų tolimą metimą. Prieš tai jis galingai pasirodė dvikovoje su „Bucks“.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 31 (3/10 trit., 8 rez. perd.), Allenas Crabbe'as 20 (4/6 trit.), Rondae Hollis-Jeffersonas (17 atk. kam.) ir Jarrettas Allenas po 14, Joe Harrisas 12 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 35 (14/30 met.), Jonas Valančiūnas 21, Kyle'as Lowry 18 (11 rez. perd.), Serge'as Ibaka 11 taškų (12 atk. kam., 6 blk.).

Pirmadienio rungtynių rezultatai.

„Indiana Pacers“ – „Milwaukee Bucks“ 109:96 (37:16, 27:22, 24:27, 21:31)

„Brooklyn Nets“ – „Toronto Raptors“ 113:114 (19:26, 25:19, 27:33, 36:29; 6:7), po pratęsimo

„Chicago Bulls“ – „Houston Rockets“ 107:116 (22:35, 33:25, 21:27, 31:29)

„Minnesota Timberwolves“ – „Cleveland Cavaliers“ 127:99 (32:18, 37:24, 33:25, 25:32)

„New Orleans Pelicans“ – „Detroit Pistons“ 112:109 (37:34, 22:22, 27:28, 26:25)

„Sacramento Kings“ – „San Antonio Spurs“ 100:107 (25:21, 31:25, 20:27, 24:34)

„Golden State Warriors“ – „Denver Nuggets“ 124:114 (37:28, 27:29, 29:24, 31:33)

„Los Angeles Clippers“ – „Atlanta Hawks“ 108:107 (32:25, 26:22, 22:30, 28:30).

Gyvai: kandidatų komentarai po pirmojo prezidento rinkimų turo