Domantas Sabonis žibėjo aikštėje, tačiau „Pacers“ džiaugtis negalėjo

Domantas Sabonis grįžo į starto penketą, aikštėje praleido solidų minučių skaičių ir sužaidė geras rungtynes, tačiau jo indėlio nepakako, o puolėjo atstovaujama komanda po rungtynių daug džiaugsmo neturėjo.

Indianos ekipa pralaimėjo Majamio komandai.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Jan 11, 2018, 7:06 AM, atnaujinta Jan 11, 2018, 9:35 AM

Indiana Pacers“ (21-20) ekipa nesugebėjo sustabdyti įsivažiavusios „Miami Heat“ (24-17) komandos ir savų žiūrovų akivaizdoje nusileido šiai rezultatu 106:114 (26:38, 21:20, 31:26, 28:30).

D.Sabonis aikštėje praleido 31 minutę ir per jas surinko 18 taškų, atkovojo 7 ir prarado 4 kamuolius bei penkis kartus pažeidė taisykles. Jis buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Lietuviui žaidžiant nesimatė ir jokių praėjusiame susitikime patirtų riešo susižeidimo padarinių. Jo žaidimas ir vėl buvo agresyvus. Tiesa, jam teko gana sunki užduotis, mat po krepšiu laukė galingasis vidurio puolėjas Hasanas Whiteside'as.

Su galingu varžovu stumdytis buvo sunku, o ir ne viename epizodų beliko tik skėsčioti rankomis, kai teisėjai nešvilpė pražangų lietuvio naudai.

Rungtynės klostėsi banguotai ir prasidėjus ketvirtajam kėliniui niekas negalėjo nuspėti, kas šiose rungtynėse bus stipresnis. Pusę rungtynių atsilikinėjusi, po ilgosios pertraukos „Pacers“ lygino rezultatą ir aikštėje virė įnirtinga kova.

Kai iki rungtynių pabaigos liko kiek daugiau nei pusė minutės, „Heat“ pirmavo trimis taškais, o kamuolys buvo jų rankose.Svečių komanda neskubėjo ir rezgė ilgą ataką, o lemiamas metimas teko Toronto sirgalius praėjusią naktį jau nuliūdinusiam Wayne'ui Ellingtonui.

Snaiperis nuliūdino ir Indianos publiką, kadangi metus tritaškį kamuolys ne iš karto, tačiau pašokinėjęs įkrito į krepšį ir tai garantavo „Heat“ pergalę. Laiko aikštės šeimininkams atsigauti jau nebeliko.

„Pacers“: Victoras Oladipo 26 (0/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Domantas Sabonis 18, Bojanas Bogdanovičius (0/4 trit.) ir Lance'as Stephensonas (8 atk. kam., 4 rez. perd.) po 15, Thaddeusas Youngas 12 taškų.

„Heat“: Goranas Dragičius 20 (9 rez. perd.), Hassanas Whiteside'as 16 (15 atk. kam., 4 blk.), Bamas Adebayo (5 rez. perd.), Tyleris Johnsonas ir Wayne'as Ellingtonas po 15, Joshas Richardsonas 14, Kelly Olynykas 11 taškų.