Kuklus Lonzo Ballo indėlis į „Lakers“ pergalę NBA čempionate

NBA čempionato reguliaraus sezono rungtynėse šeštadienio vakarą Lietuvos laiku „Dallas Mavericks“ klubas savo aikštėje susitiko su „Los Angeles Lakers“ komanda ir pralaimėjo varžovams po pratęsimo rezultatu 101:107 (20:31, 32:15, 21:24, 22:25, 6:12). Los Andželo ekipai tai buvo tik 15-a pergalė šiose NBA pirmenybėse, o Dalaso krepšininkai patyrė 28-ą nesėkmę.

Lonzo Ballas.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 „Mavericks – „Lakers“.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Jan 14, 2018, 12:35 PM

Vyriausiasis Ballų šeimynos sūnus – Lonzo – dvikovą pradėjo starto penkete, žaidė 43 min., pelnė 9 taškus. Jis pataikė 3 dvitaškius iš 6, 1 tritaškį iš 7, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

Prienų–Birštono „Vytauto“ komandoje LKL čempionate šeštadienį kaip tik debiutavo ir abu jaunesnieji Lonzo broliai – LaMelo ir LiAngelo.

Nugalėtojams daugiausiai – 23 taškus – pelnė Julius Randle'as, Jordanas Clarksonas įmetė 19, o Kyle'as Kuzma – 18 taškų.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Dennisas Smithas (23 tšk.), Harrisonas Barnesas ir Wesley Matthewsas (po 17) bei Dwightas Powellas (13 tšk.). Legendinio vokiečio Dirko Nowitzki sąskaitoje – 6 taškai ir 8 atkovoti kamuoliai (per 24 min.).

„Dallas Mavericks“ (15/28) – „Los Angeles Lakers“ (14/27) – 101:107  (20:31, 32:15, 21:24, 22:25, 6:12), – po pratęsimo.