„Nevėžio“ komanda pirmąjį kartą šiame sezone įveikė „Dzūkiją“

[[ge:lrytas:lrytas:4241536]]

Kėdainių klubas siekia pirmą kartą laimėti prieš Alytaus komandą<br> FIBA nuotr.

Jan 14, 2018, 5:29 PM, atnaujinta Jan 14, 2018, 7:37 PM

Keturių iš eilės pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ čempionate nutraukė Kėdanių „Nevėžio“ ekipa.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai tik po sunkios kovos 84:80 (17:12, 25:20, 21:24, 21:24) palaužė Alytaus „Dzūkijos“ klubą.

„Nevėžio“ komandą į priekį vedė amerikietis Lesteris Medfordas. Amerikietis per 25 minutes surinko 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Debiutines rungtynes „Dzūkijos“ gretose sužaidė komandos naujokas Nikolaosas Stylianou. Kiprietis per 17 aikštelėje praleistų minučių pelnė 11 taškų, pataikydamas vieną dvitaškį iš dviejų bandymų bei visus tris mestus tolimus metimus.

„Dzūkija“: Anatolijus Kaširovas 14 (6 atk. kam.), Gediminas Navickas 12, Paulius Petrilevičius (9 atk. kam.) ir Nikalaos Stylianou (3/3 trit.) po 11, Mindaugas Sušinskas 10.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 19 (5 rez. perd.), Tadas Sedekerskis 14 (3/3 dvit., 2/2 trit.), Margiris Normantas 12 (5 atk. kam.), Valerijus Lichodejus 11, Gabrielius Maldūnas 10 (11 atk. kam.).

Rungtynes geriau pradėjo „Nevėžis“, po pirmųjų dešimties minučių susikrovęs penkių taškų pranašumą (17:12). Antrajame ketvirtyje svečiai pratęsė sėkmingą savo žaidimą ir prieš ilgąją pertrauką turėjo jau dviženklę persvarą – 42:32.

Po ilgosios pertraukos „Dzūkija“ įjungė aukštesnę pavarą ir prieš lemiamą ketvirtį kiek sumažino savo atsilikimą (56:63). Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 8 sekundes N. Stylianou pataikė sudėtingą tritaškį metimą ir alytiškių deficitas tapo minimalus (79:80). Vis dėlto lemiamomis akimirkomis fortūna buvo „Nevėžio“ pusėje – 84:80.