Prastos žinios iš Italijos: Gedimino Oreliko sezonas gali būti baigtas

Italijoje – nemalonus vaizdas ir labai liūdnos žinios. Panašu, kad artėjančiose atrankos į pasaulio krepšinio čempionatą rungtynėse, Lietuvos rinktinė turės verstis be Gedimino Oreliko.

Gediminas Orelikas patyrė traumą.<br> Twitter nuotr.

Jan 15, 2018, 12:22 AM, atnaujinta Jan 15, 2018, 12:32 AM

Solidų žaidimą pastaruoju metu demonstravęs puolėjas veikiausiai ilgam iškrito iš rikiuotės. Rungtynėse su Milano „Olimpia“ ekipa Venecijos „Umana Reyer“ komandoje žaidžiantis lietuvis patyrė kelio traumą ir net gi pats nebegalėjo palikti aikštės.

G.Orelikas trečiajame kėlinyje iš arenos buvo išgabentas ant neštuvų, o vėliau komandos treneris Walteris De Raffaelle pranešė, kad jo auklėtiniui sezonas galimai yra baigtas.

Per 21 minutę G.Orelikas spėjo surinkti 8 taškus, o jo ekipa šventė pergalę rezultatu 84:80.