Lietuvėms Eurolygos dvikovos susiklostė skirtingai

Gintarė Petronytė sužaidė vienas prastesnių sezono rungtynių, tačiau jos atstovaujama Stambulo „Galatasaray“ komanda trečiadienį iškovojo pergalę išvykoje ir tęsia kovą dėl kelialapio į Eurolygos atkrintamąsias varžybas. Tuo tarpu Krokuvos „Wisla“ su taškų nepelniusia Giedre Labuckiene namie pralaimėjo grupės lyderėms.

Gintarei Petronytei žaidimas klostėsi sunkokai.<br>P.Mantauto nuotr.

Jan 18, 2018, 1:11 PM, atnaujinta Jan 18, 2018, 1:12 PM

12-ajame ture „Galatasaray“ išvykoje įveikė Polkovicų CCC klubą 86:77. Stambulo komanda prasčiau pradėjo rungtynes ir antrojo kėlinio viduryje atsiliko 28:36, bet tada pelnė 10 iš eilės taškų ir persvėrė rezultatą, o po pertraukos visą laiką pirmavo.

Skirtumas buvo nedidelis, bet pakankamas, kad „Galatasaray“ papildytų pergalių sąskaitą.

G.Petronytė žaidė 21 min., pelnė 7 taškus (1/4 dvitaškių, 5/6 baudų) ir atkovojo 4 kamuolius. Šie skaičiai apie dukart mažesni nei jos vidurkiai – 14,6 taško ir 6,7 atkovoto kamuolio.

Šeštąją pergalę iškovojęs „Galatasaray“ pavijo Buržo „Tango“ klubą, su kuriuo dalijasi ketvirtąją vietą A grupėje.

Šioje grupėje pirmąją vietą jau užsitikrino visas 12 rungtynių laimėjęs Kursko „Dinamo“, o dėl antrosios vietos kovoja „Sopron“ (8 pergalės) ir Prahos USK (7).

„Wisla“ nesugebėjo namie nustebinti B grupės lyderės Stambulo „Yakin Dogu Universitesi“ komandos. Jau pirmajame kėlinyje smarkiai atsilikusios (15:31) Krokuvos krepšininkės pralaimėjo 74:82, o G.Labuckienė žaidė 10,5 min. ir nė karto nemetė į krepšį. G.Labuckienės vidurkiai yra 6,2 taško ir 6 atkovoti kamuoliai.

Tris kartus laimėjusi „Wisla“ dalijasi šeštąją vietą su Orenburgo „Nadežda“. Šios ekipos kovoja dėl teisės pereiti į Europos taurės turnyrą (šią teisę gaus penktąją ir šeštąją vietas užėmusios komandos).

B grupėje kelialapius į atkrintamąsias varžybas užsitikrino „Yakin Dogu Universitesi“ (10 pergalių), Stambulo „Fenerbahče“ (9) ir Jekaterinburgo UGMK (9), o dėl ketvirtosios vietos kovoja Skijaus „Famila“ (7) ir Salamankos „Perfumerias Avenida“ (6).

Moterų Eurolyga. 12-asis turas.

A grupė. Polkovicų CCC – Stambulo „Galatasaray“ (G.Petronytė 7) 77:86, Kursko „Dinamo“ – Buržo „Tango“ 94:63, Vilnevo ESB – Prahos USK 59:72, Breno „Castors“ – „Sopron“ 61:66.

Pirmauja: 1. „Dinamo“ – 12, 2. „Sopron“ – 8, 3. USK – 7, 4. „Tango“ – 6, 5. „Galatasaray“ – 6.

B grupė. Krokuvos „Wisla“ (G.Labuckienė 0) – Stambulo „Yakin Dogu Universitesi“ 74:82, Jekaterinburgo UGMK – Orenburgo „Nadežda“ 96:53, „Lattes-Montpellier“ – Skijaus „Famila“ 56:75, Salamankos „Perfumerias Avenida“ – Stambulo „Fenerbahče“ 65:64.

Pirmauja: 1. „Yakin Dogu Universitesi“ – 10, 2. „Fenerbahče“ – 9, 3. UGMK – 9, ... 7. „Wisla“ – 3.