Paulius Jankūnas atviras: „Bizūno mums netrūksta“

Paulius Jankūnas sužaidė jau šimtąsias iš eilės rungtynes Eurolygoje, tačiau būtų mielai tokią puikią seriją pažymėjęs su mažiau aistrų.

P.Jankūnas Eurolygoje sužaidė jau šimtąsias rungtynes be pertraukų.<br> G.Bitvinsko nuotr.
 „Žalgirio“ ir „Valencia“ rungtynės.<br> G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

2018-01-18 23:44, atnaujinta 2018-01-19 15:52

Spurtu 13:0 rungtynes pradėjęs ir du kėlinius aiškią persvarą turėjęs Kauno „Žalgiris“ krito į duobę ir tik po paskutinės minutės dramos 86:82 palaužė „Valencia“ klubą.

„Pradžia buvo nebloga, tačiau antrojoje pusėje leidome jiems įmesti daug tritaškių. Kažkur gynyboje nesusikeitėme ir jie mus pasivijo. Tada jau rungtynės vyko taškas į tašką, bet smagu, kad laimėjome. Pradėjome su didele energija ir nusiteikę, bet antroje pusėje kažko nepadarėme“, – kalbėjo P.Jankūnas.

„Žalgirio“ kapitonas jau buvo nuvijęs šalin Bambergo vaiduoklius. Jis pelnė 11 taškų ir surinko 16 naudingumo balų.

„Žalgirio“ situacija itin prasta tapo trečiojo kėlinio pabaigoje, kai Ericas Greenas pataikė du tritaškius iš eilės, o ketvirtąjį ketvirtį irgi pradėjo tolimu metimu. Tada „Valencia“ priartėjo 60:65.

„Buvo ir mūsų klaidos, bet kai kur ir rizikavome“, –  kalbėjo P.Jankūnas apie praleistus tritaškius. Ispanai jų pataikė 10.

Bet E.Greeno serija nebuvo blogiausias dalykas. Juk tik likus 8,5 sekundės po Kevino Pangoso baudų metimų „Žalgiris“ atgavo persvarą (84:82).

Įtampa vertė prisiminti ir košmarą Bamberge – antradienį „Žalgiris“ Vokietijoje „Brose“ komandai nusileido 86:93.

„Bizūno pas mus netrūksta. Bet mus sutelkė pralaimėjimas ir sirgaliai“, – apie kitokią pabaigą Kaune kalbėjo P.Jankūnas.