„Juventus“ krepšininkai Utenoje ištaškė „Nevėžį“ jau pirmajame kėlinyje

[[ge:lrytas:lrytas:4333051]]

L.Dendy pelnė 16 taškų.<br> utenosjuventus.lt nuotr.

Jan 20, 2018, 6:35 PM, atnaujinta Jan 20, 2018, 7:41 PM

LKL čempionato 20-ojo turo rungtynėse rungtynėse šeštadienį Utenos „Juventus“ iškovojo 8-ąją pergalę, namuose lengvai 110:81 (32:13, 30:22, 23:19, 25:27) sutriuškinęs priešpaskutinėje vietoje esantį Kėdainių „Nevėžį“ (5 pergalės).

Klausimas dėl nugalėtojo buvo atsakytas jau po pirmojo kėlinio, kurį uteniškiai laimėjo 32:13.

Po antrojo skirtumas buvo dar didesnis – 62:35, tad antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas.

Uteniškiai pagerino LKL šio sezono rezultatyvių perdavimų rekordą ir savo sezono rezultatyvumo rekordą.

Utenos ekipa atliko 34 rezultatyvius perdavimus, o ankstesnis rekordas priklausė Kauno „Žalgiriui“, kuris buvo atlikęs 32 rezultatyvius perdavimus.

„Juventus“ šio sezono rezultatyvumo rekordas buvo pasiektas žaidžiant prieš Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipą, kai laimėta 98:85.

Aikštės šeimininkams pabėgti padėjo fantastiškas pataikymas iš toli. „Juventus“ komanda per pirmuosius du ketvirčius pataikė net 9 tritaškius iš 11.

„Nevėžio“ gretose ant parketo pasirodė Robertas Stumbris, kuris nebuvo žaidęs nuo spalio. Plyšusio raumens traumą išsigydęs R.Stumbris aikštėje praleido 17 minučių ir pelnė 3 taškus.

„Juventus“ ekipoje antrąsias sezono rungtynes sužaidė Tautvydas Paliukėnas, kuris taip pat pirmosiose sezono rungtynėse patyrė traumą. Krepšininkas pasirodė tik ketvirtajame kėlinyje ir per 6 minutes pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškių).

„Juventus“: Anthony Irelandas 19, Mindaugas Kupšas 18 (8/11 dvitaškių, 9 atk. kam.), Arvydas Šikšnius ir Laronas Dendy po 16, Maksimas Kornijenka 14, Karolis Guščikas ir Dovis Bičkauskis po 8.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 17 (7 rez. perd.), Valerijus Lichodejus 16, Gabrielius Matulis 10, Gabrielius Maldūnas ir Tadas Sedekerskis po 9 (9 atk. kam.).