Vilniaus „Lietuvos ryto“ jaunimas – Eurolygos atrankos turnyro finale!

Lietuva turės komandą šių metų Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finale – į jį užtikrintai Kaune žengė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai.

Vilniaus ekipa pateko į Eurolygos turnyro finalą.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 20, 2018, 7:56 PM, atnaujinta Jan 20, 2018, 8:07 PM

Sostinės ekipa šeštadienį vakare priešpaskutinėse B grupės rungtynėse rezultatu 80:61 įveikė Maskvos CSKA bendraamžius.

Rungtynių pradžioje vilniečiai iniciatyvą paėmė į savo rankas ir varžovus arčiau prisileido tik pačioje antrojo kėlinio pabaigoje (43:36).

Visgi po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ įrodė nebenorintis paleisti pergalės ir nepaisant CSKA lyderio Aleksandro Jeršovo pastangų, ramiu žaidimu sugebėjo išlaikyti pranašumą.

Finale sekmadienį sostinės komanda susitiks su Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečius įveikusia Romos „Stellazzura“.

„Lietuvos rytas“: Simas Jarumbauskas 16, Deividas Sirvydis 15 taškų.

CSKA: Denisas Kovaliovas 18, Pavelas Zacharovas 15, A.Jeršovas 11 taškų.