Domanto Sabonio ir „Pacers“ šventė: išvykoje parklupdė namų arenos galiūnę

Domantas Sabonis ir „Indiana Pacers“ (25-22) ekipa San Antonijuje padarė tai, kas pavyksta toli gražu ne kievienai komandai.

Indianos ekipa laimėjo San Antonijuje.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Jan 22, 2018, 7:05 AM, atnaujinta Jan 22, 2018, 11:42 AM

Lietuvio atstovaujama ekipa išvykoje 94:86 (22:23, 24:20, 25:16, 23:27) įveikė „San Antonio Spurs“ (30-18) komandą,kuriai šį sezoną tai buvo vos trečiasis pralaimėjimas savų žiūrovų akivaizdoje.

D.Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete, o per 28 aikštėje praleistas minutes surinko 9 taškus (2/8 met., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei perėmė kamuolį.

Indianos ekipa laimėjo net ir tragiškai atakuodama iš toli. Ji tepataikė 4 iš 19 mestų  tolimų metimų.

D.Saboniui teko nelengva užduotis – po krepšiu stumdytis su kur kas labiau patyrusiu ispanu Pau Gasoliu. Jis lietuvio nepatyrimu puikiai naudojosi ir vertė greitai rinktis pražagas. To dėka, Lietuvos aukštaūgio žaidimo laikas ribojosi.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje atrodė, kad viskas jau nuspręsta, kadangi „Pacers“ turėjo net septyniolikos taškų persvarą – 77:60.

Tačiau „Spurs“ neketino nuleisti rankų ir vieną po kitos sėkmingai regzdami atakas priartėjo vos iki šešių taškų. Tiesa, nors ir patyrė nemažą spaudimą, Indianos klubas nepalūžo.  Atlaikė Greggo Popovičiaus auklėtinių spurto bangą ir laimėjo rungtynes.

Tai buvo jau penktosios iš eilės „Pacers“ rungtynės išvykoje. Per jas buvo laimėti treji mačai.

„Spurs“: Pau Gasolis 14 (9 atk. kam.), Tony Parkeris ir Brynas Forbesas po 12, LaMarcusas Aldridge'as (5/14 met., 10 atk. kam.) ir Kyle'as Andersonas po 10 taškų

„Pacers“: Victoras Oladipo 19 (6 kl.), Darrenas Collisonas 15, Thaddeusas Youngas 14, Bojanas Bogdanovičius 10 taškų.