NBA naktis: dviejų pratęsimų drama ir neįtikėtinas aukštaūgio pasirodymas

NBA pirmenybėse įvyko krūva susitikimų, o įspūdingausia kova įvyko Naujajame Orelaiane, kur nugalėtojui išsiaiškinti pagrindinio rungtynių laiko nepakako.

Naujojo Orleano ekipa įveikė Čikagos klubą.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Jan 23, 2018, 8:19 AM, atnaujinta Jan 23, 2018, 8:44 AM

„New Orelan Pelicans“ (25-21) po dviejų pratęsimų 132:128 (25:21, 29:27, 27:33, 33:33, 8:8, 10:6) palaužė „Chicago Bulls“ (18-29) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje jau atrodė, kad svečiai švęs nesunkia pergalę. Sužaidus pusę ketvirtojo kėlinio komanda iš Čikagos turėjo net septyniolikos taškų pranašumą – 106:89. Tačiau Naujojo Orleano ekipa nenuleido rankų.

Rezultatas buvo išlygintas ir net gi išiveržta į priekį, o įtampa pasiekė aukščiausią tašką. Pergalę „Bulls“ galėjo pasiekti pačioje rungtynių pabaigoje, baudų metimais, tačiau Justino Holiday ranka sudrebėjo.

Atkakli kova tęsėsi net du papildomus ketvirčius, o ten komandos ir toliau įtemptai aiškinosi santykius.  Aikštės šeimininkai galiausiai ištempė pergalę. Ji buvo iškovota neįtikėtino DeMarcuso Cousinso žaidimo dėka.

Aukštaūgis surinko trigubą dublį. Pelnė 44 taškus ir atkovojo 24 kamuolius bei pridėjo 10 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo seniai regėtas pasiekimas.

„Pelicans“: DeMarcusas Cousinsas 44 (52 min., 13/29 met., 5/11 trit., 13/14 baud., 24 atk. kam., 10 rez. perd.), Anthony Davisas 34 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), E'Twaunas Moore'as 15, Jrue Holiday 12 (5/17 met.), Darius Milleris 10 taškų.

„Bulls“: Robinas Lopezas ir Jerianas Grantas (6/7 met., 8/8 baud., 13 rez. perd.) po 22, Zachas LaVine'as 19, Justinas Holiday 15 (1/8 trit.), Lauri Markkanenas (17 atk. kam.) ir Nikola Mirotičius (2/7 trit.) po 14 taškų.