Varžovų lyderį po krepšiu sustabdęs Domantas Sabonis džiaugėsi dar viena pergale

Puikiai NBA pirmenybėse ir toliau atrodo „Indiana Pacers“ (28-23) klubas. Domanto Sabonio atstovaujama ekipa 105:96 (23:23, 29:28, 29:27, 24:18) įveikė „Charlotte Hornets“ (20-29) komandą ir iškovojo dar vieną pergalę.

Indianos klubas iškovojo dar vieną pergalę.<br> USA Today Sports nuotr.
 Indianos klubas iškovojo dar vieną pergalę.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Jan 30, 2018, 7:09 AM, atnaujinta Jan 30, 2018, 9:03 AM

D.Sabonis  rungtynes pradėjo starto penkte, aikštėje praleido 28 minutes, o per jas surinko 11 taškų (5/11 met., 1/3 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius.

Jau nuo pat rungtynių pradžios virė atkakli kova, o puikiausias to įrodymas buvo tas, kad laiminti komanda keitėsi net keletą kartų.

Sunkiai sustabdoma buvo „Hornets“ žvaigždė Dwightas Howardas, su kuriuo pirmoje rungtynių pusėje sunkokai tvarkytis sekėsi ir D.Saboniui.

Tačiau po ilgosios pertraukos varžovų aukštaūgį sustabdyti pavyko. Bet net ir tuomet atkakli kova iš aikštės nedingo, viskas tęsėsi toliau. Tuomet aikštės šeimininkų vedliu tapo iniciatyvos ėmęsis Victoras Oladipo.

Ketivrtojo kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo apylygis, tačiau tuomet „Pacers“ surengė spurtą prie kurio solidžiai, net septyniais taškais prisidėjo D.Sabonis.

Tai lėmė, kad Indianos klubas dar kartą rungtynes baigė aukštai pakelta galva.

Po rungtynių bendraudamas su žurnalistais lietuviui pagyrų nepagailėjo  Indianos priekinės linijos tandemais pasidžiaugęs M.Turneris.

„D.Howardo sustabdymas yra Domanto nuopelnas. Šis žaidėjas labai tvirto charakterio, visada yra pasiruošęs. Per ilgąją pertrauką jis suprato, kad nereikia leisti D.Howardui dominuoti, ir jam tai pavyko padaryti puikiai“, – sakė jis.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25 (11/15 met., 5 atk. kam.), Mylesas Turneris 22 (8/11 met., 4/6 trit.), Thaddeusas Youngas 16, Darrenas Collisonas 13 (6 rez. perd.), Domantas Sabonis 11 (10 atk. kam.), Lance'as Stephensonas 10 taškų.

„Hornets“: Kemba Walkeris 23, Dwightas Howardas (11 atk. kam.) ir Nicolas Batumas (5/10 trit.) po 22 taškus.