Įspūdingas barzdočiaus Jameso Hardeno šou: NBA to dar nebuvo mačiusi

Jamesas Hardenas tapo pirmuoju krepšininku NBA istorijoje, kuriam pavyko užfiksuoti trigubą dviženklį, per rungtynes pelnant 60 taškų.

Barzdočius J.Hardenas buvo nesulaikomas.<br> USAToday/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Jan 31, 2018, 7:49 AM, atnaujinta Jan 31, 2018, 7:54 AM

Houston Rockets“ 114:107 (27:30, 27:25, 36:33, 24:19) savo aikštėje nugalėjo „Orlando Magic“ krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje J.Hardenas pelnė 18 taškų ir taip pranoko „Rockets“ klubo rezultatyvumo rekordą, kuris priklausė 1978 metais 57 taškus pelniusiam Calvinui Murphy.

Kai J.Hardenas pagerino rekordą, ekranai arenoje iškart parodė C.Murphy, kuris dirba televizijos komandoje. Pastarasis šypsojosi ir plojo „Rockets“ žvaigždei, kuri ne tik pelnė 60 taškų, bet ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo 10 kamuolių.

J.Hardenas taip pat žaidė ilgiausiai šį sezoną – 46 minutes ir 26 sekundes, tačiau tam buvo labai paprastas paaiškinimas. „Rockets“ klubą išretino traumos.

Tai buvo jau ketvirtosios J.Hardeno rungtynės šį sezoną, per kurias jis pelnė bent 50 taškų. Iki šiol jo karjeros rekordas buvo 56 taškai. Šį rekordą jis užfiksavo lapkritį.

J.Hardenas džiaugėsi savo istoriniu pasiekimu, tačiau dvikova su „Magic“ nebuvo ta, kur jis galėjo linksmintis – aikštėje reikėjo rimtai dirbti.

Likus žaisti 4 minutes rezultatas buvo 107:107, o tada sirgaliai dvi minutes nematė, kaip kamuolį skrieja tinklelį.

Galiausiai 28 metų J.Hardenas viską paėmė į savo rankas ir leido savo komandai spurtuoti, tad likus žaisti 45 sekundes „Rockets“ jau pirmavo 113:107.

J.Hardenas pataikė 17 iš 18 baudimų metimų, 14 dvitaškių iš 16 mestų bei 5 tritaškius iš 14.

Hjustono klubas buvo priverstas žaisti be kirkšnies skausmą jaučiančio pagrindinio įžaidėjo Chriso Paulo. Pakinklinę sausgyslę yra pasitempęs Trevoras Ariza. Antrajame kėlinyje traumą patyrė ir antras pagal rezultatyvumą „Rockets“ žaidėjas Ericas Gordonas. Jam suskaudo nugarą.

„Magic“ komandoje po 17 taškų pelnė kroatas Mario Hezonja ir Marreese Speightsas.