Su NBA pirmuoju šaukimu susidūręs Jonas Valančiūnas šiam davė gerų pamokų

Jonas Valančiūnas su „Toronto Raptors“ komanda turėjo gerokai pavargti, tačiau savo namuose šventė jau antrąją pergalę iš eilės. Šįkart „Raptors“ 109:104 (19:27, 32:30, 27:23, 31:24) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ krepšininkus, o J.Valančiūnas buvo itin svarbiu pergalės faktoriumi.

J.Valančiūnas svariai prisidėjo prie savo komandos pergalės.<br> USAToday/Scanpix nuotr.
 „Raptors“ ir „Timberwolves“ rungtynės.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

2018-01-31 07:00, atnaujinta 2018-01-31 07:55

Jis žaidė ir paskutinę minutę. Likus žaisti 12 sekundžių J.Valančiūnas pataikė baudų metimus, po kurių „Raptors“ išsiveržė 109:101.

Per 29 minutes lietuvis pelnė 18 taškų (dvitaškiai: 8/11, tritaškiai: 0/1, baudų metimai: 2/2), atkovojo 11 kamuolių (puolime – 3), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, padarė klaidą ir kartą prasižengė.

25 metų uteniškis stumdėsi su 2015 metų NBA pirmuoju šaukimu Karlu-Anthony Townsu ir pranoko šį daug pagyrimų sulaukiantį centrą.

Pastarasis per 29 minutes pelnė 11 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Šiose rungtynėse likus žaisti minutę po A.Wigginso tritaškio „Timberwolves“ priartėjo 101:103, tačiau iniciatyvos ėmėsi DeMaras DeRozanas. Jis pataikė dvitaškį, po kurio „Raptors“ nutolo 105:101.

A.Wigginsas bandė laimę metimu iš toli, tačiau buvo netaiklus ir D.DeRozanas stojo prie baudų metimo linijos, kur likus žaisti 19 sekundžių atakavo užtikrintai ir leido savo komandai susikrauti itin svarbų pranašumą 107:101.

„Raptors“ komandoje rezultatyviausias buvo D.DeRozanas, pelnęs 23 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

„Timberwolves“ komandoje Jimmy Butleris pelnė 25 taškus.