„Unicaja“ žalgiriečiams vos neįteikė dovanėlės: „Chimki“ laimėjo tik paskutinę sekundę

[[ge:lrytas:lrytas:4500714]]

Malagos klubas paskutinę sekundę krito Maskvoje.<br> Euroleague.net nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Feb 2, 2018, 9:14 PM, atnaujinta Feb 2, 2018, 9:33 PM

Penktadienio vakarą tęsėsi jau 21-asis Eurolygos turas, o į kovą stojo ir žalgiriečiams į nugarą alsuojančios komandos.

Maskvoje, po neįtikėtinai atkaklios kovos „Chimki“ komanda paskutinę mačo sekundę 68:66 (9:11, 22:28, 18:16, 19:11) palaužė Malagos „Unicaja“.

Pergalę aikštės šeimininkams atnešė po netaiklaus Aleksejaus Švedo tritaškio metimą pataisęs Anthony Gillas.

Atkakli kova virė visas rungtynes, o likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos „Chimki“ atsilikinėjo šešiais taškais – 57:63. Tačiau pasiduoti jie nė kiek negalvojo ir taikliais metimais likus mažiau nei minutei rezultatą išlygino.

Paskutinę savo ataką Malaga surengė nesėkmingai, o šansą gavę Maskvos klubo krepšininkai finalinę sekundę pašokdino visus sirgalius iš vietų.

Pralaimėjusiems Adamas Wačysnskis pelnė 16 taškų, Ray‘us McCallumas – 10, Sasu Salinas pridėjo 9 taškus (3/9 tritaškiai).

Nugalėtojams 22 taškus (2/13 tritaškiai) įmetė Aleksejus Švedas, po 11 – Tyleris Honeycuttas (15 atk. kam.) ir Jamesas Andersonas.

„Chimki“ (12 pergalių/9 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima septintąją vietą, o „Unicaja“ (8/13) - 11-ąją.

Malagos komandos pergalė būtų buvus labai palanki žalgiriečiams, kurie už Maskvos klubą turi vos vienu laimėjimu daugiau. Kitą savaitę Kaune įvyks šių komandų akistata, kur Kauno ekipa galės atitrūkti nuo persekiojančio varžovo arba pralaimėjus pasibloginti situaciją.