A. Juškevičiui ir J. Mačiuliui skirtingai sekėsi Turkijos ir Ispanijos lygose

Adas Juškevičius ir jo atstovaujamas Stambulo klubas „Galatasaray“ (6 pergalės ir 11 pralaimėjimų) Turkijos krepšinio čempionate savo aikštėje rezultatu 77:89 (17:21, 23:21, 17:27, 20:20) pralaimėjo kitai Stambulo komandai „Daruššafaka“ (10/7).

Adas Juškevičius.<br> G.Šiupario nuotr.
 Jonas Mačiulis.<br> G.Bitvinsko nuotr.

Feb 3, 2018, 11:59 PM, atnaujinta Feb 4, 2018, 9:57 AM

Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė 28 minutes ir pelnė 14 taškų. Mūsiškis pataikė 3 iš 4 dvitaškių, prametė visus 3 tritaškius ir įmetė 8 baudas iš tiek pat galimų.

Jis dar atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, sykį suklydo, gavo bloką, išprovokavo 5 pražangas, kartą pats pažeidė taisykles ir surinko +19 naudingumo balų.

„Galatasaray“ ekipai 22 taškus pelnė Jordanas Tayloras (7 rez. perdav.), o nugalėtojų gretose išsiskyrė Scottie Wilbekinas, taip pat surinkęs 22 taškus.

J. Mačiulio paskutinės sekundės tritaškis „Real“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Pralaimėjimą Ispanijos krepšinio lygoje patyrė Madrido klubas „Real“ (17/2), svečiuose 87:89 (28:19, 27:32,17:16, 15:22) nusileidęs Andoros „Morabanc“ (10/9) krepšininkams.

Likus 1 minutei „Real“ atsiliko vienu tašku (84:85), tačiau tuomet prametė du tolimus metimus, o Trey Thompkinsas dar prasižengė puolime.

Jonas Mačiulis pataikė tritaškį paskutinę mačo sekundę, tačiau jis nieko jau nelėmė.

„Real“ atstovaujantis lietuvis viso žaidė 14 minučių, pelnė 5 taškus (1/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

„Real“ ekipai Facundo Campazzo pelnė 19, visus penkis tritaškius prametęs Luka Dončičius ir Rudy Fernandezas – po 13.

„Morabanc“ gretose išsiskyrė Landingas Sane, surinkęs 24 taškus.