Lietuvos 16-mečiai krepšininkai turnyre Turkijoje užėmė antrą vietą

Lietuvos 16-mečių vaikinų krepšinio rinktinė tarptautiniame turnyre Turkijoje užėmė antrą vietą. Tomo Purlio auklėtiniai turnyro finale 77:83 (13:29, 27:21, 21:14, 16:19) nusileido Prancūzijos rinktinei.

Lietuva U16 – Prancūzija U16.<br> Ahmeto Tokyay nuotr.
 Lietuva U16 – Prancūzija U16.<br>  Ahmeto Tokyay nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Feb 3, 2018, 10:19 AM, atnaujinta Feb 3, 2018, 10:33 AM

Varžovai labai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmo kėlinio turėjo 16 taškų persvarą. Lietuviams trečio kėlinio pabaigoje pavyko sugrąžinti intrigą ir priartėti, bet lemiamomis akimirkomis prancūzai laimėjo atkarpą 13:2 ir įvirtino pergalę.

Lietuvių ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Ąžuolas Tubelis, kuris pelnė 21 tašką (8 atk. kam.), 18 taškų įmetė Augustas Marčiulionis, po 14 – Edgaras Preibys (8 atk. kam.) ir Jokūbas Rubinas (8 atk. kam.).

Grupės rungtynėse lietuviai taip pat turėjo pripažinti Prancūzijos ekipos pranašumą 54:73.