„Dzūkijos“ komanda Utenoje netikėtai nukovė „Juventus“ ekipą

[[ge:lrytas:lrytas:4517753]]

Alytaus komanda bando įveikti Utenos klubą.

2018-02-04 17:22, atnaujinta 2018-02-04 19:29

„Bestafe–LKL“ čempionato rungtynėse Utenoje susirinkę krepšinio aistruoliai išvydo visiškai lygia dvikovą tarp vietos „Juventus“ (9/13) ir Alytaus „Dzūkijos“ (7/14). Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje kiek užtikrinčiau atrodė svečiai iš Alytaus kuriems pavyko nutraukti 5 pralaimėjimų seriją.

„Dzūkija“ po sunkios ir sudėtingos kovos 79:75 (25:22; 20:22; 16:14; 18:17) iškovojo itin svarbią pergalę prieš „Juventus“ krepšininkus, kurie iki šiol buvo laimėję tris rungtynes iš paskutinių keturių.

Itin lygiose rungtynėse viskas buvo palikta spręstis paskutinėmis susitikimo minutėmis. Po Dovio Bičkauskio tikslaus baudos metimo, likus kiek daugiau negu 3 minutėms, „Juventus“ atsilikimas buvo tik vienas taškas (69:70). O po Mindaugo Kupšo dvitaškio su pražanga likus 2 minutėms, rungtynių rezultatas tapo lygus – 72:72.

Tačiau jau likus minutei „Dzūkijos“ pranašumas siekė 5 taškus (77:72), o likus 40 sekundžių Laronas Dendy smeigė tritaškį ir vėl atstatė intrigą. Tačiau Nikolaoso Stylianou dvitaškis nuo lentos likus 20 sekundžių nužudė uteniškius. Arvydas Šikšnius dar galėjo sugrąžinti intrigą, tačiau jis nieko nedengiamas prametė tolimą metimą, o pergalę iškovojo „Dzūkija“.

„Juventus“ ekipą šiose rungtynėse nužudė svečių tritaškiai. Dzūkai pataikė 11 tritaškių iš 21 (52 proc.), kai uteniškiai tik 9 iš 30 (30 proc.). Prie to smarkiai prisidėjo prastas rungtynes sužaidęs A. Šikšnius. Vienas komandos lyderių pelnė tik 5 taškus, pataikė tik  1 dvitaškį iš 4 ir tik 1 tritaškį iš 7.

Taip pat „Juventus“ ekipai daug problemų kėlė ir prie „Dzūkijos“ sausį prisijungęs N. Stylianou. Iš Kipro kilęs krepšininkas pelnė 21 tašką (5/7 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų. N. Stylianou tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios rungtynės „Betsafe–LKL“ čempionate.

REPORTERIS: Seime įteiktos Aleksandro Stulginskio žvaigždės