Prienų arenoje – evakuacijos sirena: Virginijaus Šeškaus spaudos konferencija neužtruko

LaVaro Ballo planai neišsipildė – Prienų-Birštono „Vytautas“ prieš Kauno „Žalgirį“ nepademonstravo varžovus nublokšti turėjusio puolimo, neįmetė 140 taškų ir pergalės neiškovojo.

Spaudos konferencija Prienų arenoje.<br> G.Bitvinsko nuotr.
 Runtynių akimirka.<br> G.Bitvinsko nuotr.

Feb 4, 2018, 7:43 PM, atnaujinta Feb 4, 2018, 8:16 PM

Visgi greito tempo rungtynėse, kurias žalgiriečiai laimėjo 118:96, nei Prienų ekipos, nei jaunųjų Ballų pasirodymas aikštėje nebuvo nuviliantis.

Anaiptol – broliai „Vytauto“ gretose buvo naudingiausi.

Vyresysis LiAngelo per 33 minutes pelnė 25 taškus (2/3 dvit., 6/12 trit.) bei surinko 19 naudingumo balų.

Ballų šeimos jaunėlis LaMelo per 27 minutes pasižymėjo 19 taškų (2/4 dvit., 4/7 trit.), 6 rezultatyviais perdavimais ir 20 naudingumo balų.

„Visai neblogos rungtynės – „Žalgiriui“ įmesti tiek taškų yra gerai. Kalbant apie gynybą, tai mums labai reikalinga pasaulio čempionato langų pertrauka, nes dabar žaidžiame be gynybos.

O broliai parodė, ką gali padaryti puolime, o jei dar truputį susitvarkys gynybą, išvis bus gerai. Dabar jie tikrai stengiasi“, – Ballų pasirodymą vertino treneris Virginijus Šeškus.

Kadangi dėl Kauno klubo sirgalių paleistų dūmų Prienų arenoje iškart po rungtynių įsijungė evakuacijos sirena, treneris su žurnalistais turėjo kalbėtis neįprastoje ir trumpoje spaudos konferencijoje.

Užbaigdamas savo komentarą V.Šeškus pridūrė, jog turi priekaištų Tomo Jasevičiaus vadovaujamai teisėjų brigadai.

„Teisėjai buvo atsipalaidavę. Gal todėl, kad skirtumas buvo didelis, jiems trūko susikaupimo“, – svarstė V.Šeškus.