Sensacija Karaliaus Mindaugo taurėje: „Neptūnas“ liko be finalo ketverto

Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinaliai prasidėjo atkaklia kova ir sensacija. Klaipėdoje rungtynes stebėję žiūrovai stipriai nusivylė ir mylimą komandą netgi palydėjo švilpimu.

Uostamiesčio klubas pralaimėjo Alytaus komandai ir liko be finalo ketverto.<br> Championsleague.basketball nuotr.

Feb 13, 2018, 6:23 PM, atnaujinta Feb 13, 2018, 9:29 PM

„Neptūno“ komanda namuose, „Švyturio“ arenoje po atkaklios kovos 77:85 (17:19, 15:20, 25:20, 20:26) nusileido Alytaus „Dzūkijos“ ekipai.

Tai reiškia, kad finalo ketvertas, kuris jau artimiausią savaitgalį vyks Klaipėdoje, bus be šeimininkų.

Dzūkai žengė į pusfinalį, o jame susitiks su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Utenos „Juventus“ poros nugalėtoju.

„Dzūkija“: Nikas Stylianou 19, Parishas Petty 17 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Paulius Petrilevičius 16 (9 atk. kam.), Alanas Wigginsas 10, Paulius Danisevičius 8.

„Neptūnas“: Vytautas Šulskis ir Edgaras Želionis (12 atk. kam.) – po 13, Simas Galdikas 12, Laimonas Kisielius 9, Renaldas Seibutis 8.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, o po pirmųjų dešimties minučių dviejų taškų persvarą turėjo „Dzūkija“ (19:17). Alytiškiai pratęsė sėkmingą žaidimą ir antrajame kėlinyje ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 7 taškų pranašumą – 39:32.

Po ilgosios pertraukos susiėmęs „Neptūnas“ pavijo savo varžovus, tačiau nedidelę persvarą vis tiek išlaikė „Dzūkija“ (59:57). Visą ketvirtąjį kėlinį komandos žaidė taškas į tašką, vis dėlto rungtynių pabaigą fantastiškai sužaidę alytiškiai buvo padidinę pranašumą iki dviženklės ribos (85:74), kurios klaipėdiečiai sumažinti nesugebėjo – 77:85.

Verta pažymėti, kad šiame sezone dzūkai prieš klaipėdiečius buvo pralaimėję visose trejose žaistose rungtynėse, o pastarosios vyko dar praėjusį savaitgalį, kai uostamiesčio klubas laimėjo 81:63 (27:14, 23:5, 13:19, 18:25).

Finalo ketvertas „Švyturio“ arenoje vyks vasario 17-18 dienomis. Pirmąją dieną bus žaidžiami pusfinaliai, o antrąją dieną paaiškės taurės savininkas.