Trilerį pralaimėjęs Ž. Urbonas juokavo: vos nesužlugdė Karaliaus Mindaugo taurės

Žydrūnas Urbonas užsidengęs veidą stebėjo, kaip Anthony Irelando metimas paskutinę rungtynių su Vilniaus „Lietuvos rytu“ sekundę skriejo pro šalį. Jei jis būtų įkritęs, Utenos „Juventus“ jau krautųsi daiktus į Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą Klaipėdoje.

Rungtynių akimirka.<br> T.Bauro nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

2018-02-14 23:27, atnaujinta 2018-02-15 00:26

Tačiau dabar istorija kitokia – įtemptame mače Vilniuje komandos keliavo į pratęsimą, o nuaidėjus finalo sirenai pergale 91:88 džiaugėsi savų sirgalių audringai palaikyti šeimininkai.

„Buvome absoliučiai labiau verti pergalės, – po mačo kalbėjo neblogai nusiteikęs Ž.Urbonas. – Nemanau, kad tokio lygio komanda, kaip „Lietuvos rytas“, turėtų taip prisižaisti. O mes pasirodėme tikrai gerai, man patinka mano komanda“.

Kalbėdamas apie nesėkmės priežastis treneris labiausiai kritikavo save ir teigė, jog krepšininkai rungtynių planą išpildė beveik tobulai.

„Šias rungtynes pralaimėjo treneris. Taip man ir reikia, tokiam jaunam. Aišku, gaila, kad neturėjome minutės pertraukėlės pagrindinio laiko pabaigoje.

A.Irelandas neturėjo mesti tokio metimo. Nors čia jo firminis metimas, bet būčiau prašęs agresyvesnio žaidimo į aikštės vidurį“, – pasakojo Ž.Urbonas.

Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverte savaitgalį susitiks Kauno „Žalgiris“ ir Panevėžio „Lietkabelis“ bei „Lietuvos rytas“ ir turnyro šeimininkus klaipėdiečius sensacingai ketvirtfinalyje išmetusi Alytaus „Dzūkija“.

„Turbūt po Klaipėdos „Neptūno“ fiasko vėl būtų įdomiausia matyti finalą tarp „Lietuvos ryto“ ir „Žalgrio“.

Šiuo atžvilgiu padėjome ogranizatoriams – būtume sugriovę turnyrą, – juokavo Ž.Urbonas. – „Lietuvos rytas“ gali nugalėti finale, bet nemanau, kad jiems bus lengva tai padaryti. „Žalgiris“ po pastarojo pralaimėjimo Vilniuje bus suirzę kaip buliai“.