Pergalingose „Raptors“ rungtynėse – Jono Valančiūno emocijos ir tritaškis

NBA pirmenybėse ir toliau puikiai žaidžia Jono Valančiūno atstovaujama „Toronto Raptors“ (42-17) ekipa.

Toronto ekipa iškovojo dar vieną pergalę.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Mar 1, 2018, 7:25 AM, atnaujinta Mar 1, 2018, 7:35 AM

Lietuvio klubas svečiuose 117:104 (42:37, 27:26, 21:26, 27:15) įveikė „Orland Magic“ (18-42) ekipą.

J.Valančiūnas aikštėje praleido 20 minučių ir iš viso surinko 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir blokavo metimą bei padarė dvi klaidas.

Jau pirmajame kėlinyje aukštaūgis pasižymėjo rezultatyviomis atakomis, pataikė ir tritaškį, tačiau greitai rinkosi pražangas ir pirmajame kėlinyje užsidirbus jau antrąją, buvo pasodintas ant suolo.

Atkakli kova pirmuosius du kėlinius tęsėsi, o antrojo kėlinio pabaigoje užsidirbęs pražangą puolime, J.Valančiūnas sunkiai tvardė emocijas ir bandė teisėjams aiškinti savo tiesą. Lietuvio pykčių niekas nenorėjo klausyti, o „Raptors“ tuo metu pirmavo šešiais taškais.

Trečiajame kėlinyje atkakli kova niekur nedingo, o Toronto ekipai galutinai perlaužti rungtynes į savo pusę pavyko tik ketvirtajame, kuriame J.Valančiūnas įvykius stebėjo nuo suolo.

Tai buvo jau devinta „Raptors“ pergalė per pastarųjų dešimt rungtynių.

„Magic“: Evanas Fournier ir Mario Hezonja (3/3 trit.) po 17, Nikola Vučevičius 14, Jonathonas Simmonsas 13, Shelvinas Mackas 12, Aaronas Gordonas (1/6 trit., 10 atk. kam.) ir D. J. Augustinas (6 rez. perd.) po 11 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 21, Kyle'as Lowry 17 (7 atk. kam., 11 rez. perd.), Pascalis Siakamas 14, Jakobas Poeltlas 13 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Fredas VanVleetas 12, Jonas Valančiūnas 10 taškų.