Penktadienis Eurolygoje: pragariškas graikų derbis ir „Fenerbahce“ triumfas Madride

[[ge:lrytas:lrytas:4952857]][[ge:lrytas:lrytas:4952858]][[ge:lrytas:lrytas:4952859]]

Eurolygoje penktadienį vyko atkaklūs mačai.<br> Euroleague.net nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Mar 2, 2018, 11:55 PM, atnaujinta Mar 3, 2018, 12:22 AM

Penktadienio vakarą Eurolygoje finšavo 24-asis turas, o jame buvo itin intriguojančios dvikovos. Į kovą stojo šešios komandos, o krepšinio gerbėjų laukė trys rungtynės.

Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa savų audringų sirgalių akivaizdoje 80:76 (24:24, 16:13, 22:15, 18:24) nukovė Malagos „Unicaja“ (Ispanija) komandą.

Mačas vyko taškas į tašką ir nė viename kėlinyje nebuvo ryškesnio favorito. Rungtynių kulminacija užsitempė iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos, o ten šaltesnius nervus pademonstravę aikštės šeimininkai ir iškovojo pergalę.

Belgrado ekipą į priekį vedė 21 tašką pelnęs Tayloras Rochestie, 13 pridėjo Milko Bjelica, 11 įmetė Jamesas Feldeine'as.

„Unicaja“ komandoje išsiskyrė 13 taškų surinkęs Adas Waczynskis, po 12 pelnė Draganas Milosavljevičius ir Jeffas Brooksas.

Atėnų „Panathinaikos“ komanda su Luku Lekavičiumi namuose po pratęsimo 85:87 (18:16, 16:27, 16:19, 21:9; 14:16) turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiakos“ ekipos pranašumą.

„Olympiakos“ didžiąją rungtynių dalį pirmavo ir turėjo persvarą, tačiau ketvirtojo kėlinio antroje pusėje šeimininkai spurtavo ir  išsiveržė į priekį 71:70. Vassilis Spanoulis lygino rezultatą ir komandoms žaidė pratęsimą. Papildomos minutės sėkmingiau susiklostė svečiams.

L. Lekavičius aikštėje praleido 9 min. takų nepelnė atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

Atėnų klubą į priekį vedė 23 taškus pelnęs Nickas Calathesas (10 rez. perd.),
21 įmetė Jamesas Gistas, 13 pridėjo Chrisas Singletonas.

Pirėjo klube rezultatyviausias buvo Brianas Robertsas, kuris pelnė 18 taškų, Georgios Printezis ir V. Spanoulis įmetė po 15, Ioannis Papapetrou pridėjo 11 taškų.

Madrido „Real“ klubas namuose po atkaklios kovos 83:86 (20:20, 25:20, 20:28, 18:18) nusileido Stambulo „Fenerbahce“ komandai.

Rungtynės vyko permainingai, o pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Svečių komanda iš Turkijos sėkmingiau sužaidė lemiamas akimirkas ir po Kosto Souko baudų metimų iškovojo pergalę.

Stambulo ekipai Kostas Sloukas iš viso pelnė 20 taškų, Luigi Datome pridėjo
17, Jamesas Nunnally'is pelnė 16 taškų.

„Real“ komandoje išsiskyrė 15 taškų pelnęs Jaycee Carrollas, 14 pelnė Luka Dončičius, 11 įmetė Facundo Campazzo.