Smūgį „Žalgiriui“ ir Šarui sudavusi legenda: jie – gerai treniruojama ekipa

Artūras Milaknis smeigė tritaškį į Stambulo „Fenerbahce“ krepšį, o Željko Obradovičius iš pykčio kumščiu mojo į orą ir paprašė minutės pertraukėlės. Legendinio trenerio komanda pustrečio kėlinio nerado priešnuodžių Kauno „Žalgirio“ puolimui, tačiau aukštesnę pavarą įjungė pačiu svarbiausiu metu.

Ž.Obradovičius.<br> G.Bitvinsko nuotr.
 Rungtynių akimirka.<br> G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (23)

2018-03-09 23:06, atnaujinta 2018-03-09 23:46

Žalgiriečiai Eurolygos titulą ginančiai „Fenerbahce“ namų arenoje po atkaklios kovos nusileido 78:85.

„Šios rungtynės buvo panašios į tas, kurias prieš „Žalgirį“ žaidėme Stambule (tada kauniečiai laimėjo vieno taško skirtumu, – aut.) Šįmet „Žalgiris“ žaidžia labai gerai ir agresyviai. Taip jie žaidė ir šiose rungtynėse.

Pirmojoje mačo pusėje jie mus labai spaudė, buvo sunku rasti progą geram metimui.

Antroje  pusėje jau žaidėme daug geriau, o lemiamu metu pataikėme svarbius metimus, kamuolys judėjo greitai. Rungtynes nusprendė mažos detalės“, – po pergalės sakė Ž.Obradovičus.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Žalgiris“ patvirtino Ž.Obradovičiaus žodžius, kad prieš čempionę visi varžovai žaidžia su dviguba jėga.

Kauniečiai pačioje rungtynių pradžioje ėmėsi iniciatyvos ir beveik visą pirmąją mačo dalį turėjo dviženklį pranašumą.

Visgi ketvirtajame kėlinyje sustojus „Žalgirio“ gynybai „Fenerbahce“ persvėrė rezultatą ir lemiamo smeigę kelis tritaškius užsitikrino pergalę.

Stambulo ekipos gretose itin svarbus buvo Kostas Sloukas, pelnęs 15 taškų bei atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

„Jis žaidė protingai ir pataikė sudėtingus metimus“, – auklėtinio pasirodymą vertino Ž.Obradovičius.

Jis pridūrė, jog šioms rungtynėms rengiant gynybos planą dėmesio stengėsi skirti visiems žalgiriečiams, neišskiriant lyderių.

„Žinome, kad K.Pangosas labai svarbus žaidėjas, bet „Žalgiris“ žaidžia kaip komanda, tad nesikoncentravome į vieną ar kelis krepšininkus.

„Žalgiris“ tikrai labai gerai treniruojama ekipa. O tai pasiekti nėra lengva“, – sakė Ž.Obradovičius.